Олег Ляшко: "Не дозволю грабувати український народ!"

Новини України
Новини України: Олег Ляшко місто УзинСьогодні кандидат у Президенти України Олег Ляшко відвідав місто Узин. Перед зустріччю у місцевому будинку офіцерів Олег Валерійович заїхав на базар, аби розпитати людей: як їм живеться при діючій владі?
Новини України: Олег Ляшко місто Узин
Люди охоче спілкувалися з народним депутатом, не вірячи власним очам, що до них завітав відомий політик і так просто говорить з українцями.
Загалом люди, як в усій країні, не соромлячись, говорили про те, що жити зараз тяжко. Що пенсії і зарплати не вистачає навіть на те, щоб заплатити за «комуналку», на решту грошей взагалі немає. Кожен виживає як може.
Місцеві жіночки стоять на базарі з сьомої ранку, торгують яблуками. По 8-9 гривень за кілограм.
— Добрий день, — вітається Ляшко. -Цф11 Скільки до вас людей по яблука підійшло?
— Десь 20, — відповідає жіночка.
— А чого так мало?
— Бо у людей грошей немає.
— Скільки ви заробите? Гривень 200-300, потім податки заплатити треба. А буває, що й 50 гривень людина не заробить. Влада каже про підтримку бізнесу. Найкраща підтримка бізнесу — щоб у людей були гроші. Щоб у вас за яблуками черга стояла!
Серед людей гомін: " Ляшко за людей турбується, бо він сам із народу вийшов". Тим часом Олег Ляшко звертається до узинців, які вже оточили його щільним колом.
«Я борюся за те, щоб українцям підняли зарплату і пенсію, щоб ви за комунальні послуги сплачували не більше 20 відсотків від доходу сім'ї, а решту має компенсувати держава.
А що зараз у країні відбувається? Розвалили Україну — молодь закордон виїжджає, а пенсіонери вимушені на базарі стояти за три копійки».
До Ляшка підійшла місцева мешканка Ксенія, поскаржилася, що отримує мінімальну пенсію, а рахунки щомісяця за тепло і квартиру приходять майже по три тисячі. Ще одна пані розповіла, що вимушена у 70 років працювати, бо не вистачає пенсії. За газ щомісяця надходять платіжки по чотири тисячі, а газ такий, що у хаті холодно.

" Я йду у Президенти, щоб припинити цей грабіж, щоб люди не отримували ці космічні платіжки на свої мінімальні пенсії і зарплати, — говорить Олег Ляшко. — За рахунок цих людей влада латає дірки в бюджеті, тому що треба кредити МВФ взяти. І замість того щоб за людей думати вони думають про те, як розкрасити кредит МВФ.
«Першочергове — це наведення порядку в Україні і щоб люди в 70 років не торгували на базарах, могли заплатити за комуналку, вдягтися, взутися, полікуватися, відпочити. Щоб дітей не боялися народжувати.
Тож перше, що зроблю на посту Президента — скасую рішення уряду про підвищення газу, перегляну бюджет, піднімуть пенсії і зарплати. Не дам грабувати народ!», — наголосив Олег Ляшко.

Даний візит був організований за підтримки голови Київської обласної організації РПЛ Сергія Скуратовського, його заступника — депутата Київської облради Миколи Стариченка, депутата Київської облради Олександра Поляруша, голови Білоцерківської районної організації Вадима Харути, заступника міського голови м.Узин Станіслава Коваленка.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати