Один з найбільших в світі виробників дитячого харчування відкликає партію через зараження сальмонелою

Новини України
Новини України: Новини Білої Церкви: Один з найбільших в світі виробників дитячого харчування відкликає партію через можливе зараження сальмонелою

Батьків закликають не використовувати продукцію цього виробника.


Один із найбільших та популярних виробників дитячого харчування Lactalis, продукція якого продається не тільки в Україні, а й по всьому світу під декількома торговими марками, відкликає понад 600 партій своєї продукції, яка може бути заражена сальмонелою.

Про це повідомляє Укрінформ.

На сьогодні у Франції вже захворіли 26 немовлят, які вживали продукцію Lactalis.

«Було виявлено і підтверджено зв'язок між забрудненням і споживанням продуктів дитячого харчування від виробничої лінії LNS Group (Lactalis Nutrition Health). Наскільки це можливо, закликаємо не використовувати продукцію цього виробника», — звертається до батьків Міністерство охорони здоров'я України.

Як повідомляє виробник, зараженими можуть бути 7 тисяч тонн продукції, яка була виготовлена на заводі у Франції. Кількість обсягу продукції, яку було відправлено на продаж досі не встановили. Перші партії були відкликані з Китаю, Пакистану, Великої Британії та Судану. Водночас у компанії заявили, що не можуть гарантувати вилучення геть усіх потенційно небезпечних продуктів.

Окрім бренду Lactalis, продукція продається, під брендами Milumel et Picot, Carrefour
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати