Заробітну плату в 35 тисяч гривень на місяць отримуватимуть лікарі первинної допомоги

Новини України
Новини України: Заробітну плату в 35 тисяч гривень на місяць отримуватимуть лікарі первинної допомоги

За даними статистики, на сьогоднішній день загальний дохід первинної ланки охорони здоров'я становить від 8750 грн. до 43750 грн. в місяць. Після прийняття змін до Державного бюджету 2017 року, ця сума повинна буде зрости, перш за все, за рахунок подорожчання медичних послуг.

Міністерство охорони здоров'я станом на 10 квітня 2017 року підрахували скільки коштуватимуть надані первинні медичні послуги лікаря та медсестри, і порівняли ці витрати з пропонованими тарифами на ці послуги.

Так, за підрахунками, максимальна сума всіх необхідних витрат для проведення діагностичних тестів, амортизації, закупівлі витратних матеріалів, пов'язаних з первинною медичною допомогою становитиме 9865 гривень на місяць. Ця сума була розрахована для практики, яка обслуговує до 2500 чоловік в місяць. При обліку пацієнтів до 500 осіб, витрати вже будуть складати близько 6757 гривень на місяць.

Новини України: Заробітну плату в 35 тисяч гривень на місяць отримуватимуть лікарі первинної допомоги

Лікар і медсестра, які будуть обслуговувати близько 2000 пацієнтів на місяць зможуть отримувати середню зарплату в сумі 35000 гривень за один місяць. Такі економічно-обґрунтовані підрахунки закладені в законопроекті «Про державні фінансові гарантії надання медичних послуг та лікарських засобів».

З кожним місяцем, медична реформа в Україні продовжує набирати обертів. Як ми писали раніше: Лікарні та поліклініки стануть підприємствами і введуть прайс-листи на медичні послуги. Відтепер, українці будуть офіційно оплачувати своє лікування, а лікарі отримуватимуть заробітну плату в залежності від обсягу наданих ними послуг.

Також дивіться: в.о. Міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун презентувала медичну реформу в Білій Церкві:

Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати