Найбільша в світі компанія з продажу товарів - Amazon зайде в Україну вже до кінця 2017

Новини України
Новини України: Найбільша в світі компанія з продажу товарів - Amazon зайде в Україну вже до кінця 2017

До кінця цього року в Україні може з'явитися Amazon. Тепер українцям не потрібно буде платити посередникам за доставку, з'явиться можливість самостійно купувати товари з інтернет-майданчику. Кабінету Міністрів буде необхідно вирішити для цієї мети ряд питань: узаконити міжнародні платіжні системи, вирішити проблеми з логістикою і митницею.

До кінця 2017 Amazon зайде в Україну


На сьогоднішній день Amazon працює в 14 країнах, серед яких Німеччина, США, Китай, Індія та багато інших. Українці замовляють товари через посередників, які доставляють товари з інших країн в Україну.

Ігор Смілянський генеральний директор «Укрпошти», зробив заяву, що в Україні вже до кінця 2017 року може з'явиться Amazon.

Вже ведуться перемовини з партнерами для укладення міжнародних угод. Логістично Укрпошта готова до роботи з міжнародним поштовим обігом. Однак потрібен певний час, щоб наладити співробітництво з митними органами нашої країни, яким доведеться збільшувати штат, щоб товари проходили оформлення швидше.

«Укрпошта» до кінця не розголошує подробиці переговорів з міжнародною компанією. Денис Шендрик керівник напрямку міжнародної торгівлі PwC Ukraine, зазначив, що в Україні планується відкриття підрозділу Amazon зі своїми складами і доставкою в інші пострадянські країни.

Однак для повноцінної роботи компанії в нашій країні необхідно легалізувати електронні гроші, зокрема платіжну систему PayPal. Так само будуть потрібні складські приміщення з автоматизованими процесами сортування, логістична інфраструктура.

Як сьогодні українці здійснюють покупки на Amazon


Новини України: Найбільша в світі компанія з продажу товарів - Amazon зайде в Україну вже до кінця 2017

Всі покупці товарів на Amazon з України користуються послугами посередників. Під час здійснення покупки вказується не фактична адреса, а американська адреса посередника який доставляє товари. Посередник отримує товари і відправляє їх в Україну.

В інших випадках, покупець передає інформацію про необхідний товар посереднику, який його викуповує і доставляє в Україну. Клієнт при отриманні посилки оплачує послуги компанії.

Українці в 80% покупок на Amazon замовляють одяг і електроніку, інші 20% — товари, які не продаються в нашій країні.

Купувати на Amazon вигідніше, ніж в українських магазинах. Наприклад, при покупці електронної книги Kindle на Amazon необхідно заплатити 69,99 доларів, плюс 2,5 долара оплачується за вагу (191 г), 7% комісія посереднику — 4,9 долара, страховка 1% — 0,7 долара і перевірка вмісту посилки — 2 долари. У підсумку, разом з доставкою такий гаджет обійдеться 80,09 доларів, або 2158 грн. Доставка замовлень з Amazon становить два-три тижні. Якщо купувати дану модель електронної книги в інтернет-магазині «Розетка» вона обійдеться вже в 2500 грн.

Якщо замовлені товари дорожче 150 євро, необхідно пам'ятати, що на митниці стягується податок у розмірі 32% за кожен «зайвий» євро. За словами директора Unitrade Express, середній чек українців при купівлі товарів на Amazon не досягає 150 євро. Однак іноді митники можуть оцінити товар в більшу сторону, що зазначається в інвойсі.

Для того, щоб Amazon зайшов в Україну, Кабінету Міністрів необхідно прийняти багато змін в законодавство, а Укрпошті повністю змінити свій підхід до організації процесу доставки товарів.

Дуже сподіваємося, що бюрократична тяганина не завадить владі зробити все можливе для того, щоб найбільша в світі компанія з продажу товарів в інтернеті, увійшла в Україну.

Джерело: Інтернет-газета «Сегодня»
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати