Національна Рада прийняла концепцію «Нової української школи» і підтримала розвиток інклюзивної освіти

Новини України
Новини України: Блог  user_bc: Національна Рада прийняла концепцію «Нової української школи» і підтримала розвиток інклюзивної освіти

Під час засідання Національної Ради реформування була прийнята концепція «Нової української школи».

Парламент в найближчий час повинен прискорити розгляд оновленого законопроекту про інклюзивну (залучену) освіту.

Як зазначив Петро Порошенко, освіта для дітей-сиріт та інклюзивна освіта мають працювати за системою «гроші йдуть за дитиною». Уряд спільно з уповноваженими представниками президента з прав дітей розробляють послідовний план дій з реформування застарілої системи українських інтернатів.

Як зауважила Лілія Гриневич, освіта в нашій країні, як і раніше орієнтована тільки на накопичення знань. У всьому ж цивілізованому світі давно орієнтуються на вміння застосовувати свої знання на практиці, швидко вчитися та вміти працювати в команді.
У дев'ятнадцяти школах Запоріжжя вже запущений пілотний проект залученого (інклюзивного) середовища. Трохи пізніше ще в трьох областях почала працювати ця система: Хмельницька, Дніпропетровська, Житомирська області.

Микола Кулеба уповноважений президента України з прав дитини, зазначив, що понад 100 тисяч дітей в нашій країні страждають в закритих інтернатах та ізольовані від суспільства, вони не готові до самостійного життя та потребують постійної підтримки. Для формування у таких діток почуття власної гідності, самостійності та гармонійного розвитку необхідно виховувати їх в повноцінних сім’ях.

Нагадаємо, що в 2018 році Міністерство освіти запланувало велику реформу під назвою «Нова українська школа».

Джерело: Ліга.Новости
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати