Ямковий ремонт – вирішення проблем чи розкрадання коштів із бюджету?

Новини України
Новини України: Ямковий ремонт – вирішення проблем чи розкрадання коштів із бюджету?

Загальна площа всіх ям на території України приблизно дорівнює площі міста Жмеринка на Вінниччині.

З кожним роком кількість ям на дорогах тільки збільшується. Працівники «Укравтодору» пояснюють це недостатнім фінансуванням і складними погодними умовами взимку. Кількість ям по всій країні, тим часом, продовжує зростати і за площею вже виросло до розмірів міста Жмеринка на Вінниччині — близько 18 кв. км.
2 млрд гривень заплановано виділити на ямковий ремонт у 2017 році, однак не варто сподіватися на те, що цих грошей вистачить на ремонт всіх доріг.

Чому в Україні стільки ям на дорогах?

Основними причинами такої кількості ям на дорогах є нестача коштів, непередбачувані зими і перевантажені вантажівки. Взимку внаслідок того, що вода проникає глибоко в асфальт, а потім замерзає відбувається руйнування асфальту. А з урахуванням того, що температура може до 50 разів за зиму опускатися нижче нуля, руйнування асфальту стає ще більш імовірним.

Великовагові і часто перевантажені вантажівки і фури є ще однією важливою причиною появи ям. Всього лише 26% українських доріг можуть витримати вагу завантаженого автомобіля до 36 тон.

Практично всі дороги розраховані на вагу до 24 тон, такі норми вже давно застаріли. На сьогоднішній день вага фур, які їздять по нашим дорогах досягає 40 тон. «Укравтодор» бореться з вантажівками з перевагою і планує підвищити штрафи і посилити контроль за цим порушенням.

40% всіх доріг в Україні повністю зруйновані і вимагають капітального будівництва.
За попередніми оцінками в 2017 році 6,6 кв. км доріг залишаться без ремонту, ця площа більша міста Чоп у Закарпатській області. До квітня кількість ям збільшиться до 18 кв. км. За словами керівника «Укравтодору» Славоміра Новака, запланованої суми на ремонт ям, вистачить лише на відновлення 5-6 кв. км доріг.

Новини України: Ямковий ремонт – вирішення проблем чи розкрадання коштів із бюджету?

Чи можна відмовитися від ямкового ремонту?

Існує три види ремонту доріг: поточний, капітальний і середній. Під час поточного ремонту усуваються всі тріщини, напливи, вибоїни на покритті. При середньому ремонті відбувається заміна зношеного шару дороги, проломів і осідань, знімається пошкоджене покриття і кладеться нове. Капітальний ремонт проводять зі зняттям, або з використанням старого асфальтобетону в якості підстави.

Ямковий ремонт, який найчастіше у нас проводиться, відносять до аварійного виду ремонту. Він здійснюється з метою уникнення аварій на дорогах.

Згідно з дослідженнями австрійських експертів, економічно доцільніше проводити середній, ремонт якщо більше 10% поверхні дороги пошкоджені. Це відбувається наступним чином, знімається близько п'яти сантиметрів асфальту, і пошкоджена поверхня ремонтується так званими картами. Повністю відмовитися від ямкового ремонту не можливо. Щоб уникнути аварій на місці де утворюються великі ями, необхідно швидко проводити ямковий ремонт, це дає можливість не перекривати всю дорогу. Нажаль, в нашій країні всі гроші йдуть на ремонт ям, а поточний і середній ремонти практично не проводяться.
За словами Славоміра Новака ямковий ремонт є джерелом розкрадання коштів з бюджету.

Хто відповість за ремонт доріг?

З 430 тис. км доріг України 260 тис. км відносяться до комунальних доріг і 170 тис. км відносяться до доріг загального користування. Дороги загального користування фінансуються з державного бюджету (за їх ремонт відповідає облавтодор), а комунальні — з міського бюджету.

З використанням системи ProZorro контроль проведених ремонтних робіт стали все частіше передавати інженерам-консультантам незалежної системи FIDIC. З 2017 року цей незалежний контроль якості є обов'язковим для здійснення технічного нагляду за ходом виконання ремонтно-будівельних робіт на українських дорогах. Замовники дорожніх робіт — служби автомобільних доріг в областях, підлеглі «Укравтодору», будуть зобов'язані залучати до таких робіт інженерів-консультантів, які мають сертифікат FIDIC.
Незалежні інженера-консультанти повинні будуть проводити контроль за усуненням всіх дефектів, контроль витрат матеріалів і якості робіт.

В «Укравтодорі» відзначають, що якість доріг в містах може контролювати лише місцева влада, тому громадським організаціям необхідно самостійно стежити і контролювати чиновників в містах.

Джерело: Інтернет-газета «Сегодня»
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати