Міноборони звернулося в квартирно-експлуатаційний відділ м. Біла Церква, щоб відбирати землю в "Софіївки"

Новини України
Новини України: Міноборони звернулося в квартирно-експлуатаційний відділ м. Біла Церква, щоб відбирати землю в Софіївки

Міністерство оборони України звернулося до квартирно-експлуатаційного відділу м. Біла Церква, щоб вилучити 10 гектарів Національного дендрологічного парку «Софіївка» НАН України в Умані.

Такий позов військовий прокурор вніс до господарського суду Черкаської області, повідомляє Національний екологічний центр України.

Земельну ділянку, яка раніше належала Міністерству оборони України, було надано в постійне користування дендропарку за рішенням Уманської міської ради від 15.09.2006р. № 4.12-4/5.

За 10 років, що минули після передачі ділянки, працівники парку відновили занедбані землі та створили фундуковий розсадник. Колекція фундука, зібрана тут, є найбільшою в Україні та Східній Європі.

Було встановлено паркан із залізобетонних плит, підведено мережі водопроводу, влаштовано крапельний полив, електропостачання. На всі роботи витрачено понад 2,5 млн. гривен бюджетних коштів.

Проте Міноборони вирішило, що колись непотрібна їм ділянка знову необхідна для якихось цілей. Не маючи жодних юридичних підстав повернути ділянку, Міноборони пробує відібрати її силоміць, через суд, нарікає НЕЦУ.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати