Дітей вражає новий дуже заразний вірус

Новини України
Новини України: Дітей вражає новий дуже заразний вірус

Епідемія вірусу Коксакі зафіксована у Тернополі. Через схожість його симптомів із стоматитом лікарі часто помиляються із діагнозом і приписують некоректне лікування.


«В Тернополі зараз епідемія вірусу Коксакі. Не лікується, треба перехворіти. Помилково можуть ставити діагноз „стоматит“ і його лікувати. Дуже заразне.
Зайвий раз не відвідуйте людних місць і обов'язково мити часто руки, особливо це стосується дітей», – написав у Фейсбуці тернополянин Святослав Журовський.

Також він додав, що інформацію отримав від педіатрів та лікарів швидкої.

За словами місцевих мам, такі випадки помилкового діагностування непоодинокі:

«Лікарка в районі лікувала стоматит, а на пухирці сказала, що так буває(((», – написала жінка, у якої хворів племінник.

Дописувачі застерігають, що внаслідок даної хвороби в дітей можуть облазити нігті.

Довідка:

Вірус Коксакі — це захворювання вірусне, яке характеризується лихоманкою; ротова порожнина запалюється, покривається пухирями; на тілі з'являється висип, особливо на сідницях; на ступнях та кистях рук з'являються невеликі червонуваті, пласкі плями або пухирі.

Захворювання найчастіше виникає в осінні або літні місяці. Поява пухирів та виразок у ротовій порожнині позначається на апетиті дитини, тому що дуже болючим стає розжовування їжі.

Симптоми та ознаки вірусу Коксакі з'являються через 2-5 днів після зараження вірусом та зберігаються впродовж двох тижнів.

Вірус Коксакі іноді може призвести до запалення центральної нервової системи та вірусного менінгіту.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати