Аваков про новий порядок штрафів: «Це буде шок для водіїв»

Новини України
Новини України: Аваков про новий порядок штрафів: «Це буде шок для водіїв»

Введення відеофіксації порушень правил дорожнього руху на дорогах по всій Україні вимагає капіталовкладень на рівні $ 1,5 млрд. У таку суму оцінив реформу міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, спілкуючись з журналістам в п'ятницю, 14 жовтня, в Харкові.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, міністр уточнив, що в теорії, відеофіксацію можна почати дуже швидко.

«Теоретично ми можемо починати відеофіксацію хоч завтра, але це вимагає дуже серйозних капіталовкладень, щоб оснастити всю територію країни в найкритичніших точках системами відеоспостереження та контролю… Я думаю, що нам необхідно близько 1,5 млрд дол., щоб це було кваліфіковано, добре і на довгі-довгі роки. Але це поворотна інвестиція. Так було в усій Європі, думаю, що так буде і у нас», — заявив міністр.

За його словами, МВС запросило міжнародну фінансову організацію, яка оцінить ситуацію і проведе міжнародний конкурс на залучення інвестицій. Як уточнив Аваков, встановлені тестові камери показали величезну кількість порушень ПДР на дорогах.

«Тестові виміри, які ми зробили, поставивши пару десятків камер, показали, що кількість порушень, вчинених нашими людьми, і кількість штрафів, які вони повинні при цьому платити, — просто жахливе. Це буде шок для автолюбителів, коли вони зрозуміють, скільки вони порушують правил,»- сказав глава відомства.

За його словами, поки поліція підготується технічно, водії повинні зрозуміти, що потрібно їздити акуратніше.

«Інакше «листи щастя», які будуть приходити автоматично, становитимуть високу частку витрат його бюджету», — резюмував він.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати