Громадська думка та стереотипи

Чтиво на ніч
Чтиво на ніч: Громадська думка та стереотипи

Чи замислювалися ви, чому люди так прив'язані до громадської думки і стереотипам? Навіщо потрібні ці бар'єри в нашій голові? Як вони з'являються і що ними рухає?

Більшість норм і правил, які закладаються у нас в голові з дитинства, є певними обмеженнями в мисленні, які всього на всього допомагають легше пристосуватися до соціуму. Адже стандартне, звичне мислення буде легше прийнято суспільством. Не дивлячись на це, ці рамки постійно будуть тільки все більше і більше звужуватися, що не тільки зменшує загальний кругозір людини, але і знижує її здатність мислити інакше. Іншими словами, ці норми перетворюють всіх в однорідну масу, з якої вибратися потім практично не можливо, адже ситуація з кожним днем все буде тільки погіршаться. З кожною хвилиною в такому суспільстві, людина стає все більше залежним від громадської думки, і постає менш індивідуальним. У кожному з нас закладено якості, які роблять нас унікальними і допомагають добитися успіху в тій чи іншій сфері. Але як же ви дізнаєтеся про них, якщо все життя мислите шаблонно і навіть не хочете поглянути на речі із зворотного боку? Розглянути нестандартні підходи і знайти свій унікальний шлях?

Майже всі люди, які обмежені соціальними бар'єрами і стереотипами в душі моторошно бояться, що суспільство їх засудить, що вони не зрозуміють. Це закладено в їхній підсвідомості і тільки вони можуть впоратися з цим згубним впливом. Але багатьом з них потрібен поштовх для цього кроку, натхнення, мотивація. Багато з людей, які потонули в цьому соціумі, вважають що будь-яка інша точка зору не вірна і дурна. В більшості випадків це не їх істинну думку, навіть якщо вони самі того не усвідомлюють, вони просто бояться вилізти із зони комфорту і відзначиться від інших. Такі люди є дуже малорозвиненими, так як вони вважають що вже все знають і їм немає причин для змін або саморозвитку, розширення загального кругозору.

Пора виходити з нашої зони комфорту, адже тільки долаючи свої страхи, рамки і бар'єри ми можемо стати такими, якими ми є. Унікальними. Індивідуальними. Ідеальними. Боріться зі своїми комплексами, з суспільством і з самим собою. Не дозволяйте собі стати одним з багатьох, будьте єдиним у своєму роді, ніколи не слухайте людей яке намагаються нав'язати вам стереотипне мислення, обмежити вас, разуверить в тому у що ви вірите. Не слухайте тих, хто каже, що ви нічого не доб'єтеся, вони кажуть так тільки тому що самі нічого не добилися. Спілкуйтеся з різними особистостями, приймайте їх погляди, вчіться у них, але не женіться за тим, що б стати такими ж, як вони. Ви повинні знаходити в кожній особистості щось хороше, вчиться цьому, але при цьому не перетворювати їх на кумирів, чи не наслідувати їх. А формувати власні погляди і позиції. Ваше мислення має бути унікальним і неповторним, приберіть все рамки з вашої голови, звільніть себе зсередини. Я знаю, це важко, і на це потрібно довгий час, але повірте, тільки так ви зможете бути вільним і перестати бути одними з сірого стада. Видаліть всі зі своєї голови: моральні норми, закони, релігію, стереотипи, нав'язані принципи і бар'єри. Перестаньте ділити все на чорне і біле, адже в палітрі нескінченна безліч відтінків. Вистачить себе пов'язувати, приберіть все це і подивіться на самих себе зсередини. Хто ви без усього цього? Ви особистість, тільки прибравши все це ви відрізняєтеся від інших, відкриваєте себе. Приберіть всіх не потрібних вам людей, залиште тільки найближчих, адже тільки вони заслуговують того що б забирати ваш час. Будьте вільними, не дозволяйте соціуму і стереотипам керувати вами. Будьте собою: унікальними, індивідуальними і ідеальними.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати