Дикий Геннадій Анатолійович

Обличчя БЦ
Інтерв'ю, присвячене виборчим перегонам 2015.

На питання громади відповів кандидат на посаду міського голови Дикий Геннадій Анатолійович, який йде на вибори від партії «Самопоміч».

Обличчя БЦ: Дикий Геннадій Анатолійович

Які на Вашу думку найбільші проблеми в місті? Як ви плануєте їх вирішувати?

— Магістральна труба тепломережі від ТЕЦ до масиву Леваневського перебуває в катастрофічному стані. Є місця, що з десяти мм стінки залишилось лише 2 мм. Минулої зими ми ледве уникли такої ж проблеми, яка трапилась в Алчевську. Шляхи вирішення: залучити кошти банку ЄБРР, орієнтовна сума кредиту 30 тис євро. На сьогодні втрати тепла на вказаній трубі складають 40%. Економія дозволить швидко повернути цей кредит і надасть змогу стримати тарифи на опалення та гарячу воду.

— Міст по Сквирському шосе через залізничну колію (Горбатий міст) знаходиться в аварійному стані, рух вантажного транспорту по ньому заборонений. Добиватися капітального ремонту мосту з бюджету ОблАвтодору, оскільки дана дорога є загально-державного значення.

— Міст по вулиці Дружби – капітальний ремонт мосту необхідний терміново.

— Заміна дерев*яного мосту на сучасний пішохідний міст. Ескізний проект вже виготовлено фахівцями на моє замовлення.

— Витрати на енергоносії для бюджетних установ з новими тарифами будуть становити близько 150 млн грн на рік. При впровадженні сучасних енергозберігаючих технологій є можливість зменшити витрати міського бюджету по даним статтям вдвічі.

— Вкарай необхідно терміново затвердити Межі міста.

Оцініть роботу нинішнього мера міста В.П. Савчука

Роботу міського голови оцінюють виборці.

Чи можливо без глобальних інвестицій, а лише за рахунок більш якісних фахівців в управлінні міста та комунальних підприємств, вивести місто на новий рівень?

Якісно новий рівень міста створюють не інвестиції, а люди – фахівці. І лише спільно з громадою при відкритому обговоренні приймати рішення про залучення інвестицій. Як показує практика, з залученням інвестицій розвиток міста можливо прискорити. Важливо на скільки ефективно ці інвестиції будуть використані. Потрібно визначити напрямки найбільших втрат бюджетних коштів і саме туди залучити інвестиції.

Коли ви останнього разу купались в річці Рось?

Навесні пройшов в чоботах-забродах по очеретам від дерев*яного мосту до в*їзду на півострів, одночасно вигрібши пару тонн сміття з річки. Купався до поясу.

Якщо Вас виберуть міським головою, то що саме Ви зможете покращити за перші пів року свого керування?

Формування прозорого бюджету міста при активному залученні громади. Провести незалежний аудит роботи комунальних підприємств і міськвиконкому та оприлюднити результати. Кадрові рішення лише за результатами цього аудиту на прозорих і відкритих конкурсах, фаховість і чесність – головний критерій.

Чи будете ви жити після обрання в Білій Церкві, якщо будете, то скільки разів на рік ви будете виходити з власного автомобіля по дорозі в мерію?

В Білій Церкві живу я і вся моя родина. На посаду мера я балотуюсь, щоб діти нашого міста хотіли залишатися в рідному місті і мали змогу реалізувати себе. Я і зараз ходжу разом зі всіма мешканцями міста одними дорогами. Також інколи на велосипеді. Виходжу з авто рівно стільки разів, скільки в нього і сідаю.

Опишіть, як ви бачите проблему тварин в місті Біла Церква, зокрема тримання і вигулу собак, зокрема бійцівських, зокрема на територіях шкіл, дитячих садочків і лікарень?

Ще п*ять років тому я знайшов ділянку для облаштування притулку для бездоглядних тварин, що розташована поблизу місько звалища і віддалена від приватного сектору. Вартість цього проекту 300 тис грн. Цей проект і зараз не реалізований діючою владою.

Стосовно домашніх і бійцівських собак мають бути облаштовані спеціальні місця для вигулу. Непотрібно придумувати велосипед – достатньо використати європейський досвід та проводити освітню роботу серед власників тварин. Все просто: є правила, яких потрібно дотримуватись.

Наразі я більше переймаюсь облаштуванням безпечних дитячих майданчиків.

Що ви збираєтесь робити зі спортивною інфраструктурою міста, як ви бачите цю проблему?

Я не збираюсь – я роблю. Мною власним коштом будується дитячо-спортивний парк на правому березі Росі в районі дерев*яного мосту. Також відновлений міні-парк, те що вдалося врятувати спільно з Фастівським Вадимом, який також в команді Самопоміч, на масиві Леванеського. Цього року там встановлений гімнастичний комплекс, відновлено фонтан та реконструйовано дитячий майданчик. Також спільно з Дмитром Поліщуком та Вадимом Фастівським встановлено гімнастичний комплекс у дворі будинку по Леваневського, 57. До першого вересня було відкрито аналогічний гімнастичний комплекс у подвір*ї школи №15, що на Залізничному селищі. 17 вересня команда Самопоміч відкриває ще один гімнастичний комплекс по вул Пролетарська біля Першої гімназії. На постійній основі підтримую Дитячу Спортивну Школу № 1, завдяки спільній роботі в цьому році було відновлено проведення етапу чемпіонату України з плавання. Також на постійній основі підтримую ДСШ *Юність*. Постійна шефська допомога дитячим спортивним колективам: волейбол, футбол, боротьба, настільний теніс.

Що ви будете робити у комунальній сфері, зокрема, як ви зберетесь економити тепло і гроші громадян?

Впроваджувати енергоефективні технологіі з залученням державного та місцевого бюджетів. Дієвий контроль громади над підприємствами, що надають комунальні послуги.

Дякуємо за відповіді.

З інтерв'ю інших кандидатів можна ознайомитись за цим посиланням
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

9 коментарів

AndreyVeres
так тримать!
ми голосуємо за Вас!
SKEPTIK
Так гарно кажуть і обіцяють всі кандидати. Тільки після виборів чомусь забувають про обіцянки. Певно нові теплі місця відбирають пам«ять, честь і совість у людей. Якби ж заглянути в середину і прочитати думки всіх цих кандидатів, може й зрозуміли б, за кого потрібно голосувати. А можливо у них всіх треба брати інтерв»ю, слухати їх обіцянки, тільки з детектором брехні, може хоч якось змогли б ми розібратися, кого можна обирати, а кого в яму.
IrinaLisovenko
Дуже хороша і справедлива людина. Він не перший раз уже в списку кандидатів в мери, але не дивлячись на те, що не проходить, продовжуе робити добрі справ. Дуже поважаю вас, Геннадій Анатолійович,і щиро дякую за життя мого вітчима!
DmitriyDmitriy-Zolotev
Мені дуже приємно що прозвучали декілька питань, зокрема, задані мною. Але таке враження, що краще б кандидат на них не відповідав би — з легшою душею було б за нього голосувати. Геннадій Дикий такий же далекий від тих хто ходить по вулицям міста, я життя на далеких планетах. Як я можу голосувати за такого кандидата, я навіть не уявляю.

Прокоментую, наприклад, одну відповідь: “Впроваджувати енергоефективні технології з залученням державного та місцевого бюджетів. ” Скажіть, будь-ласка, чому повинні витрачатися державні кошти на енергоефективність приватних будинків??? Як це розуміти.

Щодо вигулу собак, я хотів почути, що кандидат дасть доручення ЖЕКам міста, це їх обов'язок, провести паспортизацію(легалізацію) всіх домашніх тварин, а міліції доручення проконтролювати дотримання законодавства в цій сфері. Тобто якщо по дитячому садочку, наприклад, біжить бійцівський собака, то вони не повинні проходить з непричетним обличчям, а припинити правопорушення і застосувати методи адміністративного впливу. І по великому рахунку, все.

Про створення ОСББ в нашому місті я взагалі мовчу.

Вкрай незадоволений відповідями цього кандидата. Виникає бажання, проголосувати за Єфименко, той принаймні мовчить. А, як говорить народна мудрість, хто мовчить виглядає розумнішим
коментар було видалено
коментар було видалено
коментар було видалено
Vytkina
Хочу попроситы допомогу на операцию яка потребуе моя дытына Вяткина Катерына Юриивна! в 2012р она попала в кипяток, с ожогом 52процента она была доставлена в ожоговый отдел Киевской областной больнице! состояние было тежолое! пролежала она 4 недели, потом зделали пересадку кожы, доч была сама себе донором! на теле зделали нормально, а вот наруке нет! вырос рубец! на теперишнее время ей надо подрезать рубец и вставлять балончик спецыальный, их надо3 шт.прошу Вас о помоши ребенку! не будте ровнодушными помогите! я дитей воспитую сама без мужа! я не смогу собрать на балончики и оперечыю сама! помогите пожалуста!
коментар було видалено

Коментувати