У Білій Церкві для дітей з аутизмом проведуть цикл занять лікувальної фізкультури

Парк Олександрія
Парк Олександрія: У Білій Церкві розпочався цикл занять лікувальної фізкультури для дітей з аутизмом

10 березня в Білій Церкві розпочався цикл занять лікувальної фізкультури для дітей з аутизмом.


Про це повідомляється на сторінці Білоцерківської міської організації Товариства Червоного Хреста України у facebook.

Організаторами проекту виступили волонтери Білоцерківського міського товариства Червоного Хреста України за сприянням батьків дітей з особливими освітніми потребами з ГО «Ми-особливі!».

Заняття будуть проходити тричі на тиждень. Завдання лікувальної фізкультури для дітей з аутизмом — це заповнення дефіциту рухів за допомогою фізичних вправ.

Парк Олександрія: У Білій Церкві розпочався цикл занять лікувальної фізкультури для дітей з аутизмом

Однією з цілей лікувальної фізкультури є зміцнення м'язів, зв'язок і суглобів, що призводить до корекції і профілактиці порушеної постави, плоскостопості, викривлення хребта та інших дефектів опорно-рухового апарату. Регулярні заняття лікувальною фізкультурою зміцнюють імунітет, що знижує ризик виникнення багатьох захворювань, роблять дитину більш впевненим у собі, менш схильним до стресу, розвивають інтелект, запобігають можливій появі травм.

Занятття проводяться по вівторках та четвергах о 18:00, у суботу о 16:00 за адресою: вул. Я. Мудрого 37 (середній корпус Гуманітарно-педагогічного коледжу). Для реєстрації на заняття необхідно заповнити форму за посиланням: анкета.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати