За сумлінне виконання своїх обов'язків білоцерківські патрульні отримали від громадян подяку

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Поліція, Біла Церква, патрульні
Близько 11-ї години поліціянти отримали виклик «конфлікт». Приїхавши на площу Волі, вони виявили двох чоловіків, які сварились між собою. Охоронці порядку швидко врегулювали конфлікт та примирили розсварених. Заявника вразило ввічливе ставлення та толерантність правоохоронців. За що він і висловив подяку на лінію 102.

Другий інцидент трапився в районі бульвару Олександрійський, близько 15-ї години. Заявника образив водій маршрутки: керманич не хотів безкоштовно перевозити ветерана праці, потім хоч і погодився, але всю дорогу знущався з чоловіка. Поліціянти провели бесіду з водієм у ввічливому тоні. Все як завжди, а результатом стала — подяка.

Третя ситуація відбулась вже в ввечері. В одному з розважальних закладів міста, дівчина втратила телефон. Повідомила, що його викрали, але прибувши на місце події, патрульні за лічені хвилини знайшли, як вже виявилось, не викрадену, а загублену річ.

Четверта подія мала місце близько опівночі по вулиці Фастівська, де стояли дві жінки й не знали як дістатись додому. Річ у тому, що грошей в них не було. Патрульні не залишились осторонь і допомогли жінкам.

Ось так білоцерківські патрульні відпрацювали в містичну п’ятницю 13.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати