Білоцерківці віддали шану учасникам ліквідації на Чорнобильській атомній електростанції.

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківці віддали шану учасникам ліквідації на Чорнобильській атомній електростанції.
День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС — пам'ятна дата для всієї України. Друга назва — «День ліквідатора». Він відзначається щорічно, 14 грудня.

До пам’ятного знаку «Чорнобильський дзвін» прийшли представники міської влади, громадських організацій, які опікуються питаннями ліквідаторів та осіб, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, колишні жителі міст Чорнобиль та Прип’ять, білоцерківці – аби сказати слова вдячності та вшанувати пам’ять людей, які загинули заради рятування нашої землі від техногенної катастрофи планетарного масштабу. У ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС брали участь понад 600 тис. осіб, з яких 350 тис. українців.

Під час заходу до всіх присутніх звернувся радник міського голови Микола Антонюк. Він закликав завжди пам’ятати подвиг ліквідаторів – як самої аварії на ЧАЕС, так і її наслідків.Ризикуючи власним життям, вони стали у двобій зі страшним та невидимим ворогом – радіацією. Також віддав слова вдячності всім ліквідаторам, активістам та представникам громадських організацій. Побажав всім присутнім ліквідаторам та переселенцям міцного здоров’я, родинного затишку і зажди пам’ятати про загиблих героїв.

Також слово перед громадою мав і безпосередній учасник подій, ліквідатор Анатолій Медвідь, який зачитав власні вірші та закликав зажди пам’ятати події квітня 86-го та шанувати пам’ять загиблих героїв-ліквідаторів.

Хвилиною мовчання під час заходу вшанували пам’ять всіх, хто загинув під час аварії.

На завершення заходу відбулося покладання квітів до підніжжя пам’ятного знаку «Чорнобильський дзвін».
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати