Стало відомо, скільки білоцерківці платитимуть за газ у зимовий період

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Стало відомо, скільки білоцерківці платитимуть за газ у зимовий період

У Кабінеті Міністрів України повідомили, яка ціна на газ для населення, та білоцерківців зокрема, буде на цей опалювальний сезон.

Для населення ввели гарантовану ціни на газ для населення на рівні 8 тисяч гривень за 1 тисячу кубометрів, що дозволить запобігти можливому тарифному стрибку навіть у разі припинення транзиту російського газу через Україну з 1 січня 2020 року, повідомляє УНІАН.

Як повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук, думка, що новий контракт на транзит газу не буде підписано, і з 1 січня в Україні різко зростуть ціни на газ і, відповідно, на комунальні послуги, є невірною.

«Цієї зими українець буде захищений від коливань ціни на газ. Відповідно, рішення сьогодні — гарантована ціна на газ — ми на засіданні прийняли. У нас повне розуміння з компанією „Нафтогаз“, і ми домовилися, що на період опалювального сезону ми цю ціну точно забезпечимо. Рішення, яке ми сьогодні прийняли, ми гарантовано захищаємо українців від негативних проявів коливань ціни на газ цієї зими», — сказав він.

Ціна на газ в платіжках буде на рівні 8 гривень за кубометр протягом всього опалювального періоду.

«Кожен українець відсьогодні може підключитися до спеціальної програми „Гарантована ціна на газ“. Це означає, що ціна на газ в платіжках буде на рівні 8 гривень за кубометр протягом всього опалювального періоду. Це рекордно низька ціна для опалювального сезону за останні два роки», — написав прем'єр.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати