У Білій Церкві відбувся турнір з художньої гімнастики «Golden Stars»

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся турнір з художньої гімнастики «Golden Stars»

З 14 до 16 листопада у Білій Церкві проходив турнір з художньої гімнастики «Golden Stars» під патронатом Національного Олімпійського комітету України.


Вже шостий рік поспіль (з 2014 року) такі змагання проходять у нашому місті в приміщенні спортивного комплексу ДЮСШ «Юність». Головним суддею змагань виступила суддя національної категорії Ірина Масликова.

Як повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради, участь у змаганнях взяли 10 команд – близько 250 гімнасток віком від 5 років до 18 років. Білу Церкву представляли команди «Спартак» та ДЮСШ «Юність.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся турнір з художньої гімнастики «Golden Stars»

Медалі та кубки розігрувались в трьох категоріях складності в кожній віковій групі. Медалі в групових вправах розігрувалися за програмами майстер спорту, кандидат у майстри спорту І, ІІ, ІІІ розрядів.

І місце в групових вправах за програмою майстер спорту (5 м’ячів), (2 пари булав + 3 обруча) 2003-2005 р.р.н. посіла команда ДЮСШ «Юність» м Біла Церква.

І місце в групових вправах за програмою кандидат у майстри спорту розряду (5 стрічок), (5 обручів) 2004-2006 р.н. посіла команда ДЮСШ «Юність» м Біла Церква

І місце групових вправах за програмою ІІ розряду (5 б/п), (5 м’ячів) 2008 р.н. виборола команда ДЮСШ «Юність» м Біла Церква.

І місце групових вправах за програмою ІІІ розряду (5 б/п) 2009 р.н. здобула команда «Спартак», м Біла Церква.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся турнір з художньої гімнастики «Golden Stars»

Всі переможці та призери були нагородженні дипломами, медалями, кубками та цінними подарунками на згадку про турнір.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати