У Білій Церкві більше ніж у два рази перевищена концентрація діоксиду азоту

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві більше ніж у два рази перевищена концентрація діоксиду азоту

Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського проятгом жовтня проводила спостереження за станом забруднення атмосферного повітря на двох постах міста Біла Церква та на одному посту в містах Бровари, Обухів, Українка.

Про це повідомляє прес-служба ЦГО ім. Бориса Срезневського.

Зокрема, було перевірено вміст чотирьох основних домішок (завислі речовини, діоксид сірки, оксид вуглецю, діоксид азоту) і вміст важких металів.

У Білій Церкві у жовтні було відібрано і проаналізовано 624 проби, у Броварах, Обухові та Українці – по 312 проб повітря.

Загальний рівень забруднення повітря в усіх містах оцінювався, як низький.

Середньомісячні концентрації діоксиду азоту перевищували рівень ГДКс.д. у Білій Церкві у 2,3 раза, в містах Бровари і Обухів – у 2,0 рази, в Українці – в 1,8 раза. Середньомісячна концентрація діоксиду сірки в Обухові становила 1,1 ГДКс.д., в інших містах області – 0,6-0,8 ГДКс.д. Вміст оксиду вуглецю у містах контролю був на рівні 0,3-0,7 ГДКс.д., завислих речовин – 0,3-0,5 ГДКс.д.

Максимальний вміст забруднювальних домішок у містах Київської області не перевищував відповідні максимально разові ГДК.

Порівняно з вереснем цього року дещо підвищився рівень забруднення повітря діоксидом сірки у Білій Церкві та завислих речовин в Українці; знизився вміст оксиду вуглецю в Українці і Білій Церкві, діоксиду азоту та діоксиду сірки – в містах Бровари, Обухів, Українка.

Порівняно з жовтнем 2019 року підвищився вміст діоксиду сірки у всіх містах контролю, діоксиду азоту – у Броварах та Обухові, оксиду вуглецю – в Українці; знизився вміст завислих речовин у Білій Церкві та Обухові.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати