Міський голова Геннадій Дикий наклав вето на рішення міськради про дострокове звільнення Вадима Кошеля

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Міський голова Геннадій Дикий наклав вето на рішення міськради про дострокове звільнення Вадима Кошеля

У вівторок, 19 листопада, міський голова Білої Церкви Геннадій Дикий наклав вето на рішення Білоцерківської міської ради про дострокове припинення повноважень та звільнення Вадима Кошеля з посади секретаря міської ради.

Про це повідомляє Білоцерківська міська організація «Свобода» у Faсebook.

Нагадаємо, що 15 листопада на позачерговому засіданні 83-ї сесії міської ради депутати шляхом таємного голосування ухвалили рішення достроково припинити повноваження та звільнити секретаря Білоцерківської міської ради.

Того ж дня фракція ВО «Свобода» заявила, що вважає це рішення незаконним, безпідставним та суто політичним.
«Принципова позиція Вадима Кошеля стала на заваді колишнім посіпакам Януковича, котрі намагаються незаконно роздерибанити землі. Таким чином вони хотіли усунути секретаря міської ради, котрий твердо відстоює інтереси громади.» — зазначають в організації.

Як тільки стало відомо про результати голосування, у соціальних мережах піднялася хвиля обурення діями депутатів. За два роки роботи на посаді Вадим Кошель заслужив повагу та довіру великої кількості білоцерківців. Люди дивувалися тому, що свободівця намагаються звільнити, висловлювали свою підтримку та повагу Вадимові.

Вже 19 листопада міський голова розпорядився зупинити дію незаконного рішення про дострокове припинення повноважень та звільнення секретаря БМР.

«Прийняте рішення суперечить вимогам Регламенту, адже мотиваційна частина не містить посилання на обставини, якими викликана необхідність прийняття рішення. На момент прийняття рішення його проект не проходив опрацювання, визначене Регламентом міської ради, не був оприлюднений на офіційному веб-сайті БМР. Рішення прийняте з грубими порушеннями норм чинного законодавства України та з порушеннями норм міжнародного права», — йдеться в обґрунтуванні до розпорядження.

Згідно з розпорядженням питання про звільнення Вадима Кошеля буде винесене на повторний розгляд сесії міської ради.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати