У Білій Церкві відбувся поліцейський воркшоп

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся поліцейський воркшоп

Вчора, 7 жовтня вперше в Білій Церкві відбувся кар’єрний воркшоп «Територія змін». Такий захід надав старшокласникам, студентам, громадянам, які перебувають у пошуку роботи, унікальну можливість здобути нові знання, потренувати власні вміння та більше дізнатися про особливості служби в Національній поліції України.

Як повідомила прес-служба Білоцерківської міської ради, під час воркшопу присутні дізналися про переваги та можливості роботи в поліції та перспективи кар’єрного зростання.

Під час заходу було обшатовано сім локацій, за допомогою яких всі бажаючі мали змогу ознайомитися на практиці з роботою на різних посадах Білоцерківського відділу поліції. Поліцейські детально розповіли, в чому полягають особливості роботи на таких посадах, як помічник чергового сектору реагування патрульної поліції, дільничний офіцер поліції, поліцейський сектору реагування патрульної поліції, слідчий, оперуповноважений, поліцейський підрозділу поліції особливого призначення. Також для всіх бажаючих був проведений інструктаж з бойової та спеціальної підготовки.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся поліцейський воркшоп

Крім того, учасники заходу заповнили спеціальні анкети, де вказали інформацію про власні знання, вміння, навички та можливості для роботи в поліції.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати