Як кандидат з Білої Церкви пов’язаний з офшорами та російською розвідкою

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Як кандидат з Білої Церкви пов’язаний з офшорами та російською розвідкою
Кандидат в депутати по 90 округу м. Біла Церква який висувається від політичної партії “Біла Церква разом” Микола Бабенко має цікаву біографію, а особливо цікаві моменти підняття свого рівня життя та входження на політичну арену.

Біографія кандидата Бабенко є у вільному доступі.

politrada.com/dossier/Nikolaj-Viktorovich-Babenko/

Народився, вчився, працював…але як фахівець з цивільного та податкового права консультував великі іноземні підприємства, розвивали бізнес в Україні. 2005 року один з найбільших в Німеччині виробників будівельних матеріалів, який розширював свій бізнес в Україні, запропонував Бабенко партнерство. Так Микола Бабенко став співзасновником компанії. Співпрацюючи з великими німецькими підприємствами, багато часу проводив в Німеччині. Основною діяльністю компанії було впровадження передових європейських технологій на український ринок. Але як виявилося не тільки впровадження технологій було завдання у компаній, але і за інсайдерською інформацією було впровадження об’єктів проросійської направленості в політику різних рівнів на території України.

Микола Бабенко перебуваючому у Німеччині, його німецькі партнери організували зустріч з кадровим російським розвідником, який працював під дипломатичним прикриттям, саме там пан Микола був завербований російськими спецслужбами.

За вказівкою кураторів з РФ, зосередився на політичних проектах з метою зайняття посади у вищих органах влади України. Ось такий гібридний кандидат в депутати.

Одразу після чого цього бізнес М.Бабенко в зв’язку з сумнівним фінансування пішов у гору як і його політичні уподобання.

Один з фактів його політичної діяльності і схем гарно описується у розслідуванні корупційних схем від Bihus.info

bihus.info/opalennya-v-kiyivskij-oblasti-okupuvali-firmi-udarivcya-za-rekomendaciyeyu-golovi-oblradi

Напередодні кандидат М. Бабенко хотів дуже потрапити у парламент від політичної сили “Слуга народу” яка в даний час має великий рейтинг, але у “слуги народу” не вийшло домовитися зі штабом партії і він вирішив йти від партії яку створив сам для себе.

www.obozrevatel.com/politics/esche-odin-krupnyij-korruptsioner-kievschinyi-sobralsya-za-deputatstvom-pod-prikryitiem-ze-komandyi-smi.htm

Саме в момент співпраці з розвідкою М.Бабенко і почав реєструвати офшорні компанії. Так будучи при владі, Микола Бабенко створює Офшорну компанію CHATFORD IMPORT & EXPORT LIMITED, що і стає початком офшорної історіі, а також за допомогою офшорів ухиляється від сплати податків в Україні.

Ось така історія успіху кандидата в народні депутати. Чи потрібен такий перевертень у владі вирішувати Вам.

Всі факти будуть передані правоохоронним органам.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати