Міський голова Геннадій Дикий зустрівся з молоддю Білої Церкви (ФОТО)

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Міський голова Геннадій Дикий зустрівся з молоддю Білої Церкви (ФОТО)

Вчора, 29 травня в Білій Церкві у творчому просторі «Добро» відбулася неформальна зустріч міського голови Геннадія Дикого з найактивнішими студентами, представниками різних навчальних закладів міста, Молодіжного уряду, Студентської ради міста та ін.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, під час зустрічі молодь разом з мером обговорили проблемні питання, які, на жаль, є актуальними для сучасної молоді не тільки нашого міста, але й держави в цілому, а також розглянули шляхи їх вирішення.

Як зазначив Геннадій Дикий, одне з головних завдань міської влади – зробити Білу Церкву комфортною для проживання, привабливою для молодих людей, аби вони мали бажання лишатися в цьому місті, а не виїжджати за кордон. За його словами, для цього необхідно створювати якісну інфраструктуру міста: відкривати нові робочі місця, облаштовувати зони відпочинку, забезпечити місто якісним громадським транспортом тощо.

Новини Білої Церкви: Міський голова Геннадій Дикий зустрівся з молоддю Білої Церкви (ФОТО)

«У Білій Церкві є всі перспективи для розвитку – вдале географічне положення, багата історична та культурна спадщина, унікальні об’єкти інфраструктури, з-поміж яких – Білоцерківський аеродром, ряд великих підприємств та окремих кластерів, які успішно функціонують і розвиваються. І завдання міської влади – дати можливість молодим людям реалізувати себе та зробити це місто ще кращим», – зазначив міський голова.

Також міський голова зауважив, що пріоритетів міської влади – здорове та активне дозвілля молоді. Для цього за останні 3 роки у місті створено 14 нових стадіонів із сучасним покриттям, функціонують спортивні школи та школи мистецтв, створюються нові тротуари та велодоріжки, проводяться конкурси щодо встановлення в місті нових скульптур тощо.

Новини Білої Церкви: Міський голова Геннадій Дикий зустрівся з молоддю Білої Церкви (ФОТО)

Молодь Білої Церкви закликали бути активними та подавати проекти до Громадського бюджету-2019, долучатися до проведення цікавих заходів у місті – Еко-Пікнікк, Міжнародному симпозіуму скульптури.

Також було презентовано відео з опитуванням молоді щодо таких актуальних питань, як проведення вільного часу, подальших планів щодо проживання у Білій Церкві, необхідності створення молодіжного центру в нашому місті і т. д.

Молодь Білої Церкви запитували у міського голови щодо екологічного стану річки Рось, перспектив його покращення, підтримки молодіжного підприємництва; зменшення у місті кількості ігрових автоматів; встановлення сортувальних баків.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати