На пішохідному мосту на Володимирську гірку монтують оглядові майданчики з надміцною скляною підлогою білоцерківського виробнитцва

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: На пішохідному мосту на Володимирську гірку монтують оглядові майданчики з надміцною скляною підлогою білоцерківського виробнитцва

На одній з частин пішохідного моста на Володимирську гірку у Києві завершується монтаж скляної підлоги оглядового майданчика.

Як повідомляє Сегодня, надміцні скляні панелі ули зроблені у Білій Церкві. Вони стануть елементами підлоги на трьох оглядових майданчиках моста і будуть справжньою знахідкою для туристів, які не бояться полоскотати свої нерви, стоячи над прірвою.

З майданчиків буде відкриватися панорама Подолу і лівобережної частини міста. Опори мосту покрили металевими панелями, які відбивають світло — також, як і скло.

Фото монтажу скляної підлоги опубліковано на сторінці КМДА. При цьому чиновники відзначили, що скляна підлога на мосту буде тільки на оглядових майданчиках.
«Ви знали, що оглядові майданчики обладнані скляною підлогою? Міст з'єднає два туристичні маршрути — парк «Володимирська гірка» та парк «Хрещатий» », — розповіли в КМДА.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати