На Білоцерківщині закінчився місячник добровільної здачі зброї (ФОТО)

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: На Білоцерківщині закінчився місячник добровільної здачі зброї (ФОТО)

Протягом місяця до поліції Білої Церкви здали 67 одиниць спортивної нарізної зброї, 6 гладкоствольних рушниць, 2 з яких зареєстровані. Крім цього, було здано зареєстрований газовий пістолет, пристрій для відстрілу патронів та 209 патронів.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківського відділу поліції.

Нещодавно до поліції звернувся 50-річний житель одного з селищ Білоцерківського району. Чоловік добровільно здав зареєстрований пристрій для відстрілу патронів у зв'язку з відсутності в ньому потреби. Як пояснив чоловік, здав зброю він задля безпеки оточуючих та уникнення кримінальної відповідальності.

Новини Білої Церкви: На Білоцерківщині закінчився місячник добровільної здачі зброї (ФОТО)

У поліції зазначають, що згідно Кримінального кодексу України — носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача, збут вогнепальної зброї, боєприпасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу, карається позбавленням волі від 3 до 7 років. Незважаючи на закінчення операції білоцерківці можуть уникнути відповідальності у разі, якщо добровільно здадуть зброю до органів внутрішніх справ.

Для отримання більш повної інформації, звертайтесь за адресою: м. Біла Церква, вул. Шолом-Алейхема, 96 або за телефоном 5-95-41 або повідомити на спецлінію Київщини «102».
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати