Білоцерківську РДА впіймали на публікації агітації за Порошенка

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківську РДА впіймали на публікації агітації за Порошенка

Спостерігачі ГМ «ОПОРА» зафіксували агітацію за Порошенка на 15 РДА Київщини.

На 15 офіційних сайтах райдержадміністрацій області розміщені новини агітаційного характеру, на окремих сайтах таких публікацій декілька. Зокрема, мова йде про матеріали зі згадками кандидата у президенти та чинного глави Держави Петра Порошенка.

Як повідомляє громадська мережа «Опора», на сайті Білоцерківської РДА розміщена стаття під заголовком «Верховним Головнокомандувачем не може бути людина, залежна від наркотиків — Президент Порошенко». Її сайт адміністрації публікував у період з 8 по 10 квітня. У публікаціях посилання на офіційний сайт Президента України.

У самій статті йдеться, зокрема, що «є надзвичайно великою загрозою, коли є підозра, що кандидатом або навіть Президентом України, Верховним Головнокомандувачем Збройних Сил може стати людина, яка не виключено, що має наркотичну залежність. І для того, щоб зняти ці питання, в цьому зацікавленні обидва кандидата, в цьому зацікавлений кожен українець, який робить свідомий вибір рівно за два тижні», – наголосив Президент України Петро Порошенко в ефірі телеканалу «Україна». Глава держави підкреслив, що людина, яка претендує на найвищу посаду в державі не повинна мати таку залежність. Бо наркотична залежність кандидата є прямою загрозою національній безпеці. Загрозою для кожного українця. І кожен українець має отримати абсолютно чітку відповідь і щодо Порошенка, і щодо Зеленського. Це їх право».

«ОПОРА» зазначає, що відповідно до п.4 та п.2 ч.4 ст.3 ЗУ «Про вибори Президента України», рівність прав і умов участі у виборчому процесі забезпечується рівним та неупередженим ставленням органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування, їх службових та посадових осіб до кандидатів на пост Президента України та забороною втручання органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим та органів місцевого самоврядування у виборчий процес, за винятком випадків, передбачених цим Законом.

Крім того, згідно з ч.3 ст. 3 Закону, усі кандидати на пост Президента України мають рівні права і можливості брати участь у виборчому процесі. А відповідно до п.2 ч.1 ст. 64 ЗУ «Про вибори Президента України», участь у передвиборній агітації забороняється органам виконавчої влади, органам влади Автономної Республіки Крим та органам місцевого самоврядування, правоохоронним органам і судам, їх посадовим і службовим особам у робочий час (крім випадків, коли відповідна особа є кандидатом на пост Президента України).
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати