Білоцерківська міська рада вимагає перевірити законність продажу приміщень авіаремонтного заводу

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківська міська рада вимагає повернути продані приміщення авіаремонтного заводу у комунальну власність

Білоцерківська міська рада звернеться до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо порушення чинного законодавства України під час процедури продажу майна, що належить Держаному підприємству «Українська авіаційна транспортна компанія».

Зокрема, мова йде про приміщення, які раніше належали до комплексу Білоцерківського авіаремонтного заводу. Однак, у 1999 році їх так і не було передано у власність територіальної громади Білої Церкви разом із фондами авіаремонтного заводу.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, зараз ДП «Українська авіаційна транспортна компанія»,, яка входить у концерн «Укроборонпром», продає мізерні ціни фізичним особам бункери, бомбосховища та вартові будиночки БВАКу.

Міська влада раніше вже зверталася щодо безоплатної передачі цих приміщень у комунальну власність, щоб відновити цілісність аеродрому.

Наразі висловила прохання врахувати інтереси громади Білої Церкви, в тому числі й щодо передачі земельних ділянок на яких розташовані об’єкти частини аеродрому «Біла Церква».
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати