Білоцерківці добровільно здали 98 одиниць різноманітної зброї

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківці добровільно здали 98 одиниць різноманітної зброї

На Білоцерківщині закінчився місячник добровільної здачі зброї, боєприпасів, вибухових матеріалів, спецзасобів.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, за період проведення операції було здано 98 одиниць вогнепальної зброї. Серед неї 84 – карабінів та гвинтівок, 3 одиниці газових пістолетів, револьверів, 6 одиниць гладкоствольної мисливської та 5 одиниць пристроїв для відстрілу гумових куль. Також було добровільно здано 5 боєприпасів.

Як зазначають у поліції, особи, які звернуться до поліції та добровільно здадуть зброю та боєприпаси, на підставі ч. 3 ст.263 КК України будуть звільнені від кримінальної відповідальності.

Новини Білої Церкви: Білоцерківці добровільно здали 98 одиниць різноманітної зброї

Добровільна здача означає, що людина має можливість і надалі незаконно зберігати зброю, проте за власним бажанням (незалежно від причин та мотивів) передає її відповідному державному органу. Таким чином, здача зброї в поліцію у зв’язку з тим, що правоохоронцями був викритий факт її зберігання (наприклад при затриманні особи), не є добровільною, а значить – не звільняє від відповідальності. Зброю, бойові припаси, вибухові речовини або вибухові пристрої можна добровільно здавати до поліції у будь-який час, незалежно від того проходить місячник здачі зброї чи ні, що гарантує уникненню від кримінальної відповідальності.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати