До уваги білоцерківців: З 1 квітня уряд запроваджує допомогу багатодітним сім’ям

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: До уваги білоцерківців: З 1 квітня уряд запроваджує допомогу багатодітним сім’ям

З 1 квітня Уряд збільшить допомогу багатодітним сім’ям. На кожну третю і наступну дитину батькам доплачуватимуть щомісяця 1 700 грн.

Як повідомляє Урядовий портал, виплати здійснюватимуть до тих пір, поки дитині не виповниться 6 років.

Отримати доплату на дитину можуть сім’ї, які мають посвідчення багатодітної родини. Якщо в родині четверо дітей, двом з яких ще немає 6-ти років, держава виплатить додатково до щомісячної допомоги (860 грн.) на кожну з них по 1 700 грн.

Як отримати виплату?

Для того, щоб оформити допомогу на дитину, мамі або татові слід звернутися у відділення соціального захисту населення Білоцерківської міської ради і написати Заяву на отримання грошей.

При собі також потрібно мати оригінал та копію посвідчення багатодітної сім’ї, без якого оформити допомогу буде неможливо, та свідоцтва про народження дітей.

Виплати здійснюватимуться через Укрпошту чи уповноважений державою банк на соціальні виплати за вибором сім’ї. Якщо сім’я отримує щомісячну допомогу при народженні, вона може надати реквізити банківської картки, на яку зараховуються 860 грн.

Навіть якщо дитині 5 років, допомогу варто оформити – за рік держава фінансово підтримає сім’ю, надавши безповоротно 20 400 гривень на третю і кожну наступну дитину.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати