До уваги білоцерківців: на Київщині створили Офіс захисту прав інвесторів та підприємців

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: До уваги білоцерківців: на Київщині створили Офіс захисту прав інвесторів та підприємців

Офіс захисту прав інвесторів буде оперативно виявляти факти порушення законних прав інвесторів та підприємців області посадовими особами.

В Київській облдержадміністрації обговорили захист прав інвесторів, підприємців та співробітництво з міжнародними інституціями.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, участь у заході взяли Президент Українського національного комітету Міжнародної Торгової Палати (ICC Ukraine), представники іноземного та вітчизняного бізнесу, фінансових установ та дипломатичного корпусу

Під час зустрічі було презентовано новостворений Офіс захисту прав інвесторів та підприємців Київської області, який має на меті покращити комунікації поміж представниками обласної влади та бізнесу. Працівники Офісу будуть оперативно виявляти факти порушення законних прав інвесторів та підприємців області посадовими особами.

Також він працюватиме під особистим контролем голови КОДА Олександра Терещука та координуватиметься фахівцями-юристами. Будь-який підприємець Київщини зможе звернутися за кваліфікованою юридичною допомогою.

Новини Білої Церкви: До уваги білоцерківців: на Київщині створили Офіс захисту прав інвесторів та підприємців

Підприємства зможуть подавати звернення щодо фактів зловживань чи бездіяльності з боку посадових осіб обласних або районних органів влади. Звернення будуть прийматись через гарячу лінію КОДА, а безпосередній прийом буде проводитися в приміщенні Офісу.

Зазначається, що всі випадки, які потребують залучення громадськості та публічного обговорення будуть обов’язково виноситись на розгляд:

— Ради інвесторів при Київській обласній державній адміністрації;
— Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств при Київській обласній державній адміністрації.

Новини Білої Церкви: До уваги білоцерківців: на Київщині створили Офіс захисту прав інвесторів та підприємців

«Бізнес на Київщині має почуватися захищеним. Бізнес – це опора нашої Держави. Тому обласна державна адміністрація має стати підтримкою для підприємців, а не бюрократичною перепоною. Чи це голова районної адміністрації створює штучні перешкоди для бізнесу, чи податковий інспектор або працівник апарату КОДА – відповідатимуть усі без винятку! Виключень не буде! Підприємці Київщини мають спокійно та впевнено працювати. А наше завдання, як влади, створити комфортний інвестиційний клімат та сприятливі умови для розвитку бізнесу», – зазначив очільник КОДА Олександр Терещук.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати