Білоцерківські правоохоронці зафіксували 265 правопорушень за тиждень

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківські правоохоронці зафіксували 265 правопорушень за тиждень

Минулого тижня, з 11 по 17 березня було скоєно 30 дорожньо-транспортних пригод, з яких 21 в місті Біла Церква, 5 в Білоцерківському районі та 1 на трасі Київ-Одеса, з яких травмована одна особа і одна особа загинула.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківського відділу поліції.

Крім того, лише за тиждень правоохоронці відкрили 75 кримінальних проваджень, з них 14 злочинів тяжкі та особливо тяжкі. Розкрити вдалося 21 раніше скоєний злочин, які були зареєстровані до 11 березня.

Стосовно незаконного обігу та зберігання наркотичних засобів на території Білої Церкви та району, протягом тижня поліцейські задокументували 8 таких фактів.

265 правопорушень було виявлено у сфері безпеки дорожнього руху, в тому числі 49 правопорушень, пов’язаних з порушенням правил експлуатації транспортного засобу, 157 порушень вимог дорожніх знаків, дорожньої розмітки, правил зупинки, стоянки, проїзду пішохідних переходів, 8 порушень правил дорожнього руху, що призвело до дорожньо-транспортної пригоди, 41 випадок керування транспортними засобами без документів та складено 5 протоколів на водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння.

Крім того, протягом тижня було виявлено 443 адміністративних правопорушень.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати