Випускник Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту поставив Національний рекорд в семиборстві

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Випускник Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту поставив Національний рекорд в семиборстві

З 4 по 5 лютого в місті Суми проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. У складі команди Київської області участь взяли вихованці та випускники Комунального закладу Київської обласної ради «Київський обласний ліцей-інтернат фізичної культури і спорту» відділення легкої атлетики.

Як повідомляє прес-служба Федерації легкої атлетики України, серед 25 областей України команда Київщини посіла перше місце.

Випускник Спортліцею Біла Церква, Войцешук Роман, який тренується під керівництвом викладачів Пєнзарєва Р.С. та Шатковського В.В. на базі Київського обласного центру олімпійської підготовки, виборов золоту нагороду в семиборстві з новим Національним рекордом України 5337 очок.

Новини Білої Церкви: Випускник Київського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту поставив Національний рекорд в семиборстві

9 лютого команда вирушить до Туреччини на юніорський чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій.

Вітаємо команду легкої атлетики та Романа Войцешука з перемогою у чемпіонаті і бажаємо подальших спортивних перемог та звершень!
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати