У Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат Київської області зі спеціальної підготовки

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат Київської області зі спеціальної підготовки

Минулими вихідними в Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат Київської області зі спеціальної підготовки (велотренажер) та загально-фізичної підготовки (легкоатлетичний крос, силові вправи) серед юніорів, юніорок, юнаків, дівчат, молодших юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2009 років народження та серед чоловіків і жінок.

Як повідомила прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, переможці змагань будуть відібрані для участі в чемпіонаті України з велотреку.

«Після цих змагань буде сформована команда для поїздки на чемпіонат України з велосипедного спорту – велотрек, який відбудеться в лютому. Вболіваємо за вишгородців!», – розповів тренер велошколи Вишгорода Олексій Касьянов, вихованці якого посіли призові місця на першому ж етапі.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві відбувся відкритий чемпіонат Київської області зі спеціальної підготовки

За підсумками змагань, переможцями стали:

— У змаганнях на велотренажерах чемпіонами Київської області стали Іван Кириченко, Анастасія Сіркова, Олександр Паламаренко, Тетяна Зварич, Рустам Черепанов, Анастасія Мисливець, Євген Крячко та Артем Теслер.

— В легкоатлетичному кросі чемпіонські титули вибороли Іван Кириченко, Анастасія Сіркова, Ілля Чуйков, Анастасія Рубленко, Костянтин Чернявський, Анастасія Мисливець, Андрій Мовчан та Олексій Касьянов.

— А далі були стрибки на тумбу, в довжину, у висоту, змагання на гак-машині, присідання на одній нозі та віджимання від підлоги. Перші місця посіли Анастасія Сіркова, Дения Задніпрянець, Тетяна Звраич, Ілля Гоц, Олена Пустовіт, Костянтин Колесников та Дмитро Олнорог.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати