У Білій Церкві обговорили фінансово-кредитну підтримку малого та середнього бізнесу

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві обговорили фінансово-кредитну підтримку малого та середнього бізнесу

21 січня в Білій Церкві, під час засідання «круглого столу» обговорили фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, відповідне рішення повинне забезпечити прозору фінансово-кредитну підтримку малому та середньому підприємництву в місті.

Так, згідно з Рішення, фінансово-кредитна підтримка здійснюватиметься шляхом часткової компенсації з бюджету міста Біла Церква відсотків, що встановлюються кредитною угодою, укладеною між суб’єктом господарювання та банком-партнером, відповідно до Програми розвитку малого і середнього підприємництва та інвестиційної діяльності в місті Білій Церкві на 2019-2020 роки, затвердженої рішенням Білоцерківської міської ради від 29 листопада 2018 року № 3028-60-VII. Відбір банків-партнерів та моніторинг їх фінансового стану буде здійснювати Німецько-Український Фонд (НУФ), з яким Білоцерківською міською радою укладений Меморандум про співробітництво від 04.09.2018 року.

За словами міського голови Геннадія Дикого, запровадження фінансово- кредитної підтримки малому та середньому бізнесу є це не першим кроком міської ради для полегшення умов роботи підприємництва:

«Зокрема, сьогодні підприємці міста мають змогу отримати кваліфіковані послуги в Центрі надання адміністративних послуг, який за кількістю та якістю роботи є одним із лідерів в Україні. Міською владою зменшено пайову участь з 10% до 2%, що дало серйозний поштовх підприємцям будувати торговельні та будівничі площі. Тільки за минулий рік у Білій Церкві було створено 1800 нових робочих місць. Хотілося б, аби фінансово-кредитна підтримка надавалася саме тим підприємцям, які мають бажання працювати і розвиватися. З міського бюджету на підтримку даної програми виділено 500 тис. грн. І під час засідань сесії міської ради ми розглядатимемо дане питання, аби підприємці могли виконати свої зобов’язання перед містом та громадою», — зазначив міський голова Геннадій Дикий.

Також, під час заходу представник Німецько-Українського Фонду Валерій Майборода презентував систему підтримки інвестиційного кредитування.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати