До Білої Церкви завітали представники Національного офісу інтелектуальної власності

Новини Білої Церкви
\Новини Білої Церкви: До Білої Церкви завітали представники Національного офісу інтелектуальної власності

У Білу Церкву на Завод пакувального обладнання «Термо-Пак» завітали представниками державної організації – Національний офіс інтелектуальної власності (НОІВ) , повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Директор заводу Яків Усенко ознайомив директора Богдана Моркляника та заступника директора Юрія Баланюка з новітніми технологіями проектування, виробництва, поставки, інсталяції і сервісу пакувального обладнання, призначеного для харчової та нехарчової продукції.

Варто відзначити, що на заводі «Термо-Пак» нещодавно відкрився новий майданчик розміром 9000 кв метрів, на якому працюють більше 250 співробітників. Тут було оновлено верстатний парк: портальний обробний центр, лазерна та гідроабразивна порізка металу, верстати з ЧПУ, обладнання для виробництва ємностей і формування днищ, вальцювальні комплекси, фарбувальні і піскоструминні камери, вібраційний прес і багато іншого.

Новини Білої Церкви: До Білої Церкви завітали представники Національного офісу інтелектуальної власності

Фахівці компанії проектують обладнання для пакування, розливу, етикетування, конвеєри та конвеєрні системи, відповідно до сучасних європейських вимог, що пред'являються до якості упаковки. Тому, захист їх власних розробок, винаходів є досить надзвичайно важливим.

Міський голова Геннадій Дикий, директор заводу Яків Усенко та представники НОІВ обговорили можливості співпраці та захисту інтелектуальної власності.

Новини Білої Церкви: До Білої Церкви завітали представники Національного офісу інтелектуальної власності

Для довідки: НОІВ – це державна некомерційна організація, яка належить до управління Міністерства економічного розвитку і торгівлі України та покликана виконувати всі стратегічні завдання держави щодо інтелектуальної власності, а також виконувати поточні доручення Міністерства.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати