У Білій Церкві обрали нового голову районної ради

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві обрали нового голову районної ради

23 листопада в Білій Церкві, під час чергової сесії, депутати обрали нового голову голови районної ради.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської райдержадміністрації, на цю посаду претендували два кандидата – Анатолій Чичикало, заступник голови районної ради, який з січня 2018 року виконував обов’язки голови ради, та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Володимир Шевченко.

Під час таємного голосування депутати віддали 22 голоси Володимиру Шевченко та 5 – Анатолію Чичикалі.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві обрали нового голову районної ради

Згідно з ст.55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи результати таємного голосування, головою Білоцерківської районної ради став Володимир Шевченко.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві обрали нового голову районної ради

Володимир Шевченко народився в Білій Церкві 27 вересня 1969 року. Має вищу освіту: у 2012 році закінчив Білоцерківський національний аграрний університет за спеціальністю економіка підприємства.

Працював водієм в Білоцерківському об’єднанні «Сільгосптехніка», ЗАТ «Поліс», у ПК «Фобус» був газоелектрозварником. Після цього працював на посаді директора ПП «Крона», був суб’єктом підприємницької діяльності, головою Маловільшанської сільської ради Білоцерківського району. З 2016 по 2018 рр. був керуючим справами виконавчого апарату Білоцерківської районної ради. Депутат Білоцерківської районної ради VІІ скликання.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати