У Білу Церкву завітав Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білу Церкву завітав  Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон

Вчора, 7 листопада в Білу Церкву завітала Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон. Посол Франції приїхала до нашого міста аби обговорити можливості подальшої співпраці в гуманітарній сфері.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, високоповажних гостей ознайомили із нашим містом та його розвитком.

Новини Білої Церкви: У Білу Церкву завітав  Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон

Міський голова Геннадій Дикий розповів про інвестиційній потенціал Білої Церкви та запросив французьких інвесторів до співпраці.

Під час зустрічі особливу увагу у спілкування приділили освітній сфері і вивченню французької мови у навчальних закладах Білої Церкви. Як відзначила Посол Франції в Україні Ізабель Дюмон, Посольство приділяє увагу співпраці у різних напрямках:
«Франція повністю підтримує Україну щодо збереження її цілісності. Можу запевнити, що це для нашої держави є принципово і важливо, оскільки історично склалося так, що імідж Франції, пов’язаний із захистом міжнародного права. На жаль, і сучасному світі Україна стала символом такого захисту. Західні країни не повинні забувати, що в Україні йде війна і робити все можливе для її закінчення. Одним із напрямків нашої роботи є роз’яснення ситуації, яка є в Україні та знаходження додаткових шляхів до діалогу із Францією» — зазначила Ізабель Дюмон.

Також Ізабель Дюмон нагадала, що з вересня 2018 року розпочався Рік французької мови в Україні в рамках якого заплановані конференції для вчителів французької мови, на яких вони матимуть можливість ознайомитися з новими підходами у викладанні.

Міський голова Геннадій Дикий та Надзвичайний і Повноважний Посол Франції в Україні пані Ізабель Дюмон завітали до Першої Білоцерківської гімназії, де зустрілися із викладачами шкіл міста. Учні ж гімназії мали чудову можливість використати свої знання французької мови на практиці поспілкувавшись із пані Ізабель.

Наприкінці зустрічі було досягнуто домовленості про співпрацю у напрямку популяризації французької мови серед молоді.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати