Автомобілістів та дорожників Білої Церкви привітали із професійним святом

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Автомобілістів та дорожників Білої Церкви привітали із професійним святом

Минулого тижня в Білій Церкві урочисто привітали водіїв автотранспорту із Днем автомобіліста і дорожника, який офіційно святкується в Україні в останню неділю жовтня .

Як повідомила прес-служба Білоцерківської міськради, у нашому місті сьогодні функціонує 19 автобусних маршрутів загального користування, перевезення на яких здійснюють 6 підприємств-перевізників, на яких працює близько 242 одиниці рухомого складу – автобусів та мікроавтобусів.

У це свято слова привітань звучать не лише для водіїв, а і на честь ремонтних, інженерно-технічних працівників та керівників автотранспортних підприємств.

Новини Білої Церкви: Автомобілістів та дорожників Білої Церкви привітали із професійним святом

Привітав перевізників Білої Церкви зі святом заступник міського голови Олександр Поляруш:

«За дорученням міського голови Геннадія Дикого вітаю вас усіх із великим та чудовим святом. Ми з вами за цей рік стали великою, дружною, потужною та сильною командою, яка показала гарний результат у роботі на благо нашого міста. Сьогодні ми не можемо уявити своє життя без автотранспорту та хороших доріг. Ми вдячні всім вам за плідну співпрацю!» — наголосив Олександр Поляруш.

Директорів та працівників підприємств і структурних підрозділів Білоцерківської міської ради нагородили грамотами та подяками.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати