Жителів Білоцерківщини протягом місяця безкоштовно консультуватимуть із земельних питань

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Жителів Білоцерківщини протягом місяця безкоштовно консультуватимуть із земельних питань

На Білоцерківщині протягом місяця проведуть безоплатні консультації для громадян із земельних питань. Загалом заплановано 5 консультацій: Пилипча, Дрозди, Поправка, Бикова Гребля та смт Терезине.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської райдержадміністрації, усі вони відбуватимуться у приміщеннях сільрад та триватимуть по дві години кожна. Усі консультації безкоштовні, а надаватимуть їх працівники Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме: директор Центру Оксана Сірик, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Анатолій Мартосіч, начальник відділу правової інформації та консультацій Олена Вдовика.

Відзначимо, що виїзні консультації із земельних питань у сільській місцевості відбуваються в рамках Проекту Світового банку та Євросоюзу «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги Міністерства юстиції.

Детальніше з графіком прийомів можна ознайомитися на сайті Білоцерківської райдержадміністрації в рубриці «Оголошення».
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

3 коментарі

Zlata
Немає цієї інформації в рубриці оголошення на сайті Білоцерківської райдержадміністрації.
user_bc
На сайті Білоцерківської райдержадміністрації є вся необхідна інформація. Ось тут перегляньте: bcrda.gov.ua/ogoloshennya-ta-anonsi-15-06-23-23-01-2018/
wexford
Nesle Logistics Packers and movers is a logistics company in Ahmedabad. Nesle packers and movers in Ahmedabad will help you out in relocating your business related equipment and items.
Visit know more
Packers and Movers in Gandhinagar
Packers and Movers in satellite
Movers and Packers in Ahmedabad

Коментувати