Жителів Білоцерківщини протягом місяця безкоштовно консультуватимуть із земельних питань

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Жителів Білоцерківщини протягом місяця безкоштовно консультуватимуть із земельних питань

На Білоцерківщині протягом місяця проведуть безоплатні консультації для громадян із земельних питань. Загалом заплановано 5 консультацій: Пилипча, Дрозди, Поправка, Бикова Гребля та смт Терезине.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської райдержадміністрації, усі вони відбуватимуться у приміщеннях сільрад та триватимуть по дві години кожна. Усі консультації безкоштовні, а надаватимуть їх працівники Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, а саме: директор Центру Оксана Сірик, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Анатолій Мартосіч, начальник відділу правової інформації та консультацій Олена Вдовика.

Відзначимо, що виїзні консультації із земельних питань у сільській місцевості відбуваються в рамках Проекту Світового банку та Євросоюзу «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами» у співпраці з Координаційним центром з надання правової допомоги Міністерства юстиції.

Детальніше з графіком прийомів можна ознайомитися на сайті Білоцерківської райдержадміністрації в рубриці «Оголошення».
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

2 коментарі

Zlata
Немає цієї інформації в рубриці оголошення на сайті Білоцерківської райдержадміністрації.
user_bc
На сайті Білоцерківської райдержадміністрації є вся необхідна інформація. Ось тут перегляньте: bcrda.gov.ua/ogoloshennya-ta-anonsi-15-06-23-23-01-2018/

Коментувати