Будівельна амністія: Білоцерківці зможуть легалізувати не зареєстровані домівки і дачі

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Будівельна амністія:  Білоцерківці зможуть легалізувати не зареєстровані домівки і дачі

Відтепер Міністерство регіонального розвитку і будівництва прийматиме в експлуатацію будівлі у приватному секторі, які були збудовані до 2015 року і досі не зареєстровані.

Про це повідомив очільник Мінрегіону Геннадій Зубко.

Таким чином, у міністерстві оголосили про запуск нового механізму «будівельної амністії» для будівель незначного класу наслідків (СС1).
«Цього рішення чекають дуже багато громадян, кожне п'яте звернення до ДАБІ (Державна архітектурно-будівельна інспекція — ред.) сьогодні — з приводу „будівельної амністії“», — зазначив Геннадій Зубко.

У найближчий час Міністерство юстиції повинно опублікувати наказ про порядок обстеження та прийняття в експлуатацію таких будівель.

«В першу чергу це стосується приватного сектору, який раніше не встиг зареєструвати документи на свої домівки, дачні або садибні будинки, гаражі, які були збудовані до 2015 року і мають площу не більше 300 м². Ми продовжуємо термін прийняття в експлуатацію таких будівель», — відзначає міністр.

Порядок обстеження і прийняття в експлуатацію не буде потребувати додаткових довідок. Головиним чинником буде щоб збудований об’єкт відповідав цільовому призначенню земельної ділянки, будівельним нормам та пройшов технічну інвентаризацію.

Прийняти об'єкт в експлуатацію ДАБІ повинні після технічного обстеження протягом 10 днів з моменту подачі заяви.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

Коментувати