Лише за 4 дні браконьєри обікрали водні ресурси Київщини на 50 тисяч гривень (ФОТО)

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Лише за 4 дні браконьєри обікрали водні ресурси Київщини на 50 тисяч гривень (ФОТО)

Лише за 4 дні роботи рибоохоронний патруль Київщини задокументував 48 порушень.


Як повідомляє Київський рибоохоронний патруль, у період з 4 по 8 вересня під час проведення запланованих рейдів було зафіксовано 48 порушень, 18 з яких є грубим недотриманням правил рибальства (ч. 4 ст. 85 КУпАП), 9 протоколів за порушення правил рибальства (ч. 3 ст. 85 КУпАП), 6 протоколів за незаконний збут та зберігання заборонених знарядь лову (ч. 1 ст. 85-1 КУпАП) та 3 за реалізацію риби без відповідних документів (ч. 1 ст. 88-1 КУпАП). Крім того, було складено шість актів виявлення та вилучення безгосподарського майна.

Також лише за 4 дні було вилучено 162 кг водних біоресурсів, 30 одиниць сіток, 11 човнів, 5 ятерів, 4 одиниці «павук», 3 раколовки та 2 «екрани». Сума нанесених збитків склала 49,6 тисяч гривень.

Новини Білої Церкви: Лише за 4 дні браконьєри обікрали водні ресурси Київщини на 50 тисяч гривень (ФОТО)

При цьому, найбільшу кількість порушень зафіксували на Канівському водосховищі — відкрито два кримінальних провадження та складено 8 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП. По три грубих порушення задокументували на річці Рось, Красна, Кам’янка та по одному на річках Десна, Протока та Іржавець.

6 вересня в селі Пилипча Білоцерківського району на річці Рось було виявлено громадянина, який за допомогою двох сіток проводив вилов риби з дерев’яного човна. Таким чином, чоловік упіймав 3 судака загальною вагою 2 кілограми. Збитки нанесені рибному господарству, становлять 1 530 гривень. На місце події була викликана поліція. Сітки, човен та рибу вилучено до рішення суду.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати