Білоцерківці, хворі на цукровий діабет, зможуть здати глікований гемоглобін безкоштовно

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківці, хворі на цукровий діабет, зможуть здати глікований гемоглобін безкоштовноЯк повідомляє прес-служба Департаменту охорони здоров’я Київської ОДА, дослідження проводитимуть в рамках програми «Здоров’я Київщини», яка була створена на гроші з обласного бюджету.

Зокрема, з 1 серпня на Київщині вже розпочали робити скринінгові дослідження глікованого гемоглобіну дляхворих на цукровий діабет, які отримують інсулінотерапію.
Відзначимо, що дослідження проводяться безкоштовно. Здати кров на скринінг можна в усіх районних та міських лікарнях за місцем проживання, а для тих пацієнтів, які навчаються або працюють в м. Києві — в лабораторії Київської обласної клінічної лікарні.
Як зазначили у Департаменті охорони здоров’я, подібні дослідження в області проводяться вперше.

Для довідки: Глікований гемоглобін — це інтегральний показник рівня цукру крові за останні три місяці. Цей аналіз є світовим стандартом оцінки якості лікування хворих на цукровий діабет. Що вищий його рівень, то вищою була глікемія впродовж останніх трьох місяців і, відповідно, людина має більший ризик розвитку ускладнень цукрового діабету.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати