У Білій Церкві надають підтримку родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві надають підтримку родинам, які опинилися в складних життєвих обставинах

Минулого тижня в Білій Церкві у міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді було проведено День Центру в мікрорайоні. Так, 2 серпня по вулиці Турчанінова було розміщено інформаційний намет, де представники Центру надавали всебічну соціальну, інформаційну та психологічну допомогу.

Як повідомила прес-служба Білоцерківської міськради, кожен білоцерківець може отримати у міському центрі соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді підтримку у випадках, коли родини опинилися в складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги. Крім того, у Центрі надається соціальна та психологічна підтримка учасників антитерористичної операції та вимушено переміщених осіб і членів їх сімей, соціальний патронаж молоді, яка перебуває в конфлікті з законом, всебічна соціальна підтримка осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Фахівці Центру консультують з питань створення сімей патронатних вихователів, прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, здійснюють соціальне супроводження прийомних сімей.

Також у нашому місті при Центрі діє молодіжний клуб «Крокуючи до успіху», клуб спілкування молодих людей з особливими потребами «ВОЛДІС» та Клуб взаємопідтримки прийомних батьків.

А молодь має можливість отримати конфіденційну та безоплатну консультацію фахівця із соціальної роботи, психолога і юриста за телефоном підтримки.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати