Білоцерківців попереджають про те, що в місті активізуються «комунальні» шахраї

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Білоцерківців попереджають, що в місті активізуються «комунальні» шахраї

Білоцерківські поліцейські попереджають про випадки шахрайства на території міста. Так, з початку року було зареєстровано 146 випадків шахрайств, з яких 93 особам повідомлено про підозру за ст.190 КК України (Шахрайство), з яких 45 кримінальних проваджень направлено до суду з обвинувальним актом.

Як повідомив начальник Білоцерківського відділу поліції Геннадій Мельниченко, серед усіх випадків, найбільш поширеними схемами, за якими діють шахраї є схеми, коли невідомі особи представляються працівниками водоканалу, газконтори чи інших комунальних служб, приходять за місцем проживання громадян під приводом зняття лічильника на повірку чи перевірки документації. В той час, коли господарі шукають документи, шахраї викрадають гроші та цінності.

Поліцейські повідомляють, що у таких випадках необхідно пам’ятати, що всі розрахунки з працівниками комунальних служб здійснюється лише через каси або банківські установи. Крім того, у всіх працівників комунальних служб потрібно запитувати посвідчення, в якому має бути вклеєна фотокартка та печатка відповідної служби.

Так само це стосується випадків, коли вашим близьким телефонують, частіше всього у нічний період часу, представляються працівником прокуратури і повідомляють, що їхній син потрапив у ДТП і для того, щоб справу «зам’яти» на місці потрібно передати його помічнику певну суму коштів, що люди і роблять. В такому випадку потрібно відразу телефонувати тому, хто за словами невідомого, потрапив у біду і цікавитись чи з ним все гаразд.

Нажаль люди продовжують довіряти невідомим особам, незважаючи на велику кількість скоєних злочинів у цій сфері, тому для уникнення даних випадків спілкуйтесь зі своїми близькими, наводьте реальні приклади стосовно цього, будьте пильними та обережними.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати