Як у Білій Церкві святкували День Національної поліції України

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Як у Білій Церкві святкували День Національної поліції України

04 липня у Білій Церкві відбулося святкування з нагоди Дня Національної поліції України.
Міський голова Геннадій Дикий висловив вдячність представникам Білоцерківського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області за нелегку щоденну працю:
«Сьогодні люди відчувають себе захищеними, вам довіряють, до вас звертаються – і це найголовніше. Тільки в такій співпраці, коли Національна поліція діє спільно з усіма громадянами України в цілому і жителями Білої Церкви зокрема, можна буде побороти злочинність. Дякую вам за вашу роботу, бажаю здоров’я, успіхів, благополуччя в родинах. А враховуючи ту небезпеку, з якою ви стикаєтесь щодня, – берегти себе та Україну!» — зазначив міський голова.
Начальник Білоцерківського відділу поліції Геннадій Мельниченко привітав присутніх та висловив побажання міцного здоров’я, терпіння, достатку, сімейного добробуту. Військовий комісар Білоцерківського об’єднаного військового комісаріату полковник Ігор Богданевич у своєму привітанні відмітив, що нині завдяки співпраці військовослужбовців та представників поліції вдається виконувати важливу місію захисту суверенітету держави, підтримки правопорядку в місті та районі.
Слова вдячності та привітання поліцейським висловили: голова ГО «Всеукраїнська асоціація учасників бойових дій» В’ячеслав Вовченко, в.о. директора державного дендрологічного парку НАН України «Олександрія» Наталія Бойко, представники Білоцерківського національного аграрного університету, начальник КП БМР «Муніципальна варта» Сергій Возненко.

З нагоди свята кращим працівникам поліції вручили грамоти за зразкове виконання службових обов’язків, активну громадянську позицію від Білоцерківської міської ради та її виконавчого комітету, Білоцерківського об’єднаного міського військового комісаріату, подяки Білоцерківської районної адміністрації, подяки та грамоти керівництва відділу і квіти
Поліцейські показали шоу “Затримання озброєних грабіжників ювелірного магазину” та провели майстер-класи для наймолодших учасників заходу.
Творчий колектив БНАУ та вихованці шкіл мистецтв розважали своїми виступами присутніх.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати