Ні дня без медалей -девіз велосипедистів Київщини

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Ні дня без медалей -девіз велосипедистів КиївщиниЗ 27 червня по 2 липня у Львові відбувалася всеукраїнська першість — чемпіонат України з велоспорту на треку серед юніорів, юніорок, чоловіків та жінок до 23 років.

Змагання були відбірковими на чемпіонат Європи та світу в цих вікових категоріях.

За результатами змагань на чемпіонат Європи на треку серед молоді та юніорів вибрали Оксану Клячіну (два золота на цьому чемпіонаті) та Ольгу Кулинич (два золота).

Отже, ні дня без медалей – девіз велосипедистів Київщини.

Як повідомляє прес-служба управління фізичної культури і спорту Київської обласної державної адміністрації, Чемпіонат України розпочався з прогнозованих перемог. Оксана Клячина стала чемпіонкою в індивідуальній гонці-переслідування на 3 км серед жінок до 23 років. Ольга Кулинич — чемпіонка в індивідуальній гонці на 2 км серед юніорок, а Софія Шевченко виборола срібло в індивідуальній гонці та в гиті 500 м серед юніорок. Також Соня виконала норматив майстра спорту.

Наступного дня в командній гонці серед жінок до 23 років стали чемпіонками України Оксана Клячина, серед юніорок — Ольга Кулинич, Яна Линник, Сніжана Фарщук та Соня Шевченко. Срібною призеркою стала Софія Кирилова. Також верхню сходинку п’єдесталу в командному спринті серед юніорок посіли Шевченко та Фарщук.
Новини Білої Церкви: Ні дня без медалей -девіз велосипедистів Київщини

На третій день змагань білоцерківська велошкола «Промінь» зайняла весь подіум у груповій гонці серед юніорок: Яна Линник взяла золото, Соня Шевченко — срібло, Сніжана Фарщук – бронзу. В спринті серед юніорок Фарщук стала бронзовою призеркою. Також бронза в командній гонці серед юніорів в команди у складі — Андрій Мовчан, Дмитро Голуб, Саша Павлющенко, Андрій Євдокімов, Денис Однорог. Срібло в груповій гонці серед юніорів виборов Андрій Мовчан. Бронзу в командній гонці серед чоловіків до 23 років здобули Богдан Мусієнко та Олександр Шевченко.

Четвертий день чемпіонату України приніс Променю весь подіум в омніумі серед юніорок — золото завоювала Софія Шевченко, срібло — Сніжана Фарщук, бронзу — Яна Линник. В кейрині серед юніорок — золото знову у Шевченко, бронза — у Фарщук. В кейрині серед чоловіків до 23 років чемпіоном став Дмитро Однорог (КОШВСМ).

І нарешті, — останній день, який також приніс нагороди. В гонці-медісон серед юніорок — золото у Софії Шевченко та Сніжани Фарщук, срібло у Яни Линник та Софії Кириллової. В скретч серед юніорок чемпіонкою стала Софія Шевченко, а срібною призеркою Сніжана Фарщук.

Тренер збірної Київщини Сергій Чмирук розповів про плани своїх вихованців: «Наразі свіжоспечені чемпіонки Клячіна та Кулинич виїхали на підготовку до Польщі, після чого відразу виїдуть до Чехії на чемпіонат Європи на шосе. Європа на треку буде в серпні в Італії. Також туди планується Линник Яна (два золота на цьому чемпіонаті).

Варто зазначити, що Клячіна буде приймати на початку серпня участь в чемпіонаті Європи серед дорослих на треку в Глазго (Велика Британія).

Сергій Чмирук коментує: «Виступи на двох відбіркових чемпіонатах спортсменів збірної команди Київської області дуже добрі. Перед Львовом відбувся чемпіонат України на шосе, де наші вихованці вибороли 5 медалей, з них три золоті. Абсолютною чемпіонкою стала Ольга Кулинич серед юніорок (індивідуальна гонка, групова гонка), чемпіоном серед чоловіків до 23 років став Шевченко Олександр в груповій гонці, бронза серед жінок до 23 років у Оксани Клячіної в індивідуальній гонці та у Яна Линник серед юніорок. Кулинич, Клячіна та Шевченко прийматимуть участь в чемпіонаті Європи на шосе 12-15 липня в Чехії».