На підприємства Білої Церкви завітав Посол Китаю Ду Вей

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: На підприємства Білої Церкви завітав Посол Китаю Ду Вей

Нещодавно Білу Церкву відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Китайської Народної Республіки (КНР) в Україні пан Ду Вей, який протягом тижня відвідував підприємства Білої Церкви. Посол завітав на фармацевтичний завод «Біофарма» та перший в Україні завод-виробник електроустановчих систем, а також індустріальний парк «Біла Церква».

Як повідомляють «Українські новини», у складі китайської делегації були також радник з торгово-економічних питань пан Лю Дзюнь і дипломати посольства.

У ході візиту, посол Китаю відзначив, що індустріальний парк Василя Хмельницького в Білій Церкві може стати майданчиком для створення спільних україно-китайських виробництв, орієнтованих на європейський ринок. Крім того, Китай наразі зацікавлений в інвестуванні в Україну і зручним надійним сегментом для інвестицій є саме індустріальні парки.

«Китай розглядає можливість створення спільних підприємств в Україні і вивчає це питання. Сьогодні китайські компанії активно співпрацюють з Україною, активно інвестують в українські компанії, однак я впевнений, що в майбутньому китайські бізнесмени будуть як створювати тут як свої компанії, так і спільні виробництва в таких індустріальних парках як цей. Ми приїхали вивчити ваш досвід» — додав Ду Вей.

Новини Білої Церкви: На підприємства Білої Церкви завітав Посол Китаю Ду Вей

За словами пособу Китаю, головним двигуном економічної реформи, яка була розпочата в країні ще 40 років тому, стали саме індустріальні парки.

На думку Андрія Бринзило, директора ІП «Біла Церква», сьогодні в Україні досі не прийнятий закон про індустріальні парки і ніякі альтернативи не запропоновані.

«Зараз законодавство не працює і не стимулює розвиток індустріальних парків. Поки ми боремося з корупцією і міняємо сприйняття країни, всі сусідні країни нас обганяють. Ми не можемо дозволити собі повільно рухатися. Нам треба піднімати країну, тому ми за те, щоб держава застосувала стимули принаймні для певних секторів економіки». – відзначив Андрій Бринзило.

Новини Білої Церкви: На підприємства Білої Церкви завітав Посол Китаю Ду Вей

Запустити перший завод в індустріальному парку «Біла Церква» планують вже цієї осені.

«Ми вже фізично почали будувати заводи і цієї осені, я сподіваюся, буде запущений перший з них. Його продукція буде сертифікована за європейськими стандартами і відправлятися на експорт. У планах цього року почати будівництво ще трьох-чотирьох заводів і протягом 4 років побудувати ще 20 виробництв. Це нелегкий шлях» — сказав Василь Хмельницький.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати