У Білій Церкві презентували систему громадського контролю держзакупівель DoZorro

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві презентували систему громадського контролю держзакупівель DoZorro

Вчора, 12 червня в Білій Церкві відбулася зустріч з фахівцем з впровадження аналітичних інструментів TRANSPARENCY INTERNATIONAL UKRAINE Іллею Бібовим. Під час зустрічі відбулась презентація інструменту контролю держзакупівель DoZorro.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міськради, DoZorro є недержавною платформою, яка здійснює контроль за правилами, запобігає порушенням і забезпечує чесність і справедливість проведення тендерної процедури.

Як відзначив міський голова Геннадій дикий, система ProZorro, яка впроваджується в місті, дає можливість контролювати ефективність роботи міської влади, а зокрема відстежувати напрямки використання сплачених податків.
«На сьогодні суспільство активізувалося і розуміє, що сплачені податки мають ефективно використовуватися, і це має контролюватися. Тому міська влада докладає максимум зусиль до впровадження нових технологій, що дають змогу суспільству контролювати владу. Про ефективність таких технологій свідчать результати моніторингу рейтингу прозорості міст України, згідно з якими Біла Церква піднялася на 26 пунктів і посідає 26 місце серед 100 найбільших міст України. Це непоганий показник. У першу чергу, впровадження системи публічних закупівель є важливим для приватних підприємців, які, сплачуючи кошти до міського бюджету, мають розуміти, куди ці кошти використовуються, бачити результати своєї роботи. За таких умов довіра до влади зростатиме, як і бажання сплачувати податки. Тому наше завдання – зробити максимально прозорі умови для всіх охочих, а зокрема представників бізнесу, брати участь у державних закупівлях, які проводить міська влада. Це покращить якість надання послуг та зменшить витрати з бюджету», — відзначив Геннадій Дикий.
Під час зустрічі, Ілля Бібов детально розповів про роботу системи, можливості порталу dozorro.org. Крім того, присутні на практиці перевірили роботу порталу і оцінили його ефективність.

Новини Білої Церкви: У Білій Церкві презентували систему громадського контролю держзакупівель DoZorro
Новини Білої Церкви: У Білій Церкві презентували систему громадського контролю держзакупівель DoZorro
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати