Що робити, якщо сусіди заважають жити: поради юриста

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Що робити, якщо сусіди заважають жити: поради юриста

Постійний шум, сміття, недопалки, собаки – це головні подразники, з якими ми стикаємося живучі поруч з недбайливими сусідами. Як правильно і без конфліктів з’ясувати стосунки із сусідами, читайте нижче.

Так, боротися з сусідами, які залишають сміття прямо на сходовому майданчику, юристи радять за допомогою закону. При цьому, важливо зафіксувати момент, коли сміття викидають.

«Якщо це зняти на відео, тоді це відео можна надати безпосередньо працівникам поліції. Це штраф. Кілька сотень гривень може бути», — розповідає юрист Дмитро Головко.

Шумоізоляція, особливо в старих будинках, погана. Тому звуки ремонту та сімейні сварки часто виходять за межі квартири. Такі сусіди порушують так званий «закон про шум». Їх можуть навіть заарештувати — якщо вони випили зайвого або їх поведінка загрожує іншим мешканцям.

«Агресивна, галаслива поведінка заважає іншим людям, це порушення громадського порядку», — відзначає Дмитро Головко.

Ще однією проблемою є собаки. Чотирилапі без намордника і повідка неабияк лякають сусідів. А особливо злить те, що дитячі пісочниці перетворюються в туалети для собак. Про це не з чуток знають мами дітей, які часто знаходять в піску неприємні сюрпризи.

В цьому випадку юристи зазначають, що знайти управу на собак майже неможливо. Навіть якщо довести, що саме цей пес сходив в туалет в пісочницю, господар відбудеться штрафом в 340 гривень. Тоді як, наприклад, в Парижі за неприбрані собачі фекалії на вулиці потрібно заплатити 180 євро. У разі повторного порушення — вже 400 євро.
За інформацією сайту «Сегодня».
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати