Студенти БНАУ завітали у міську раду на екскурсію

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: Студенти БНАУ завітали у міьску раду на екскурсію

Студенти Білоцерківського національного аграрного університету завітали на екскурсію в Білоцерківську міську раду. Кожен з учнів мав можливість відчути себе у ролі депутатів міської ради.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, провів екскурсію для студентів секретар міськради Вадим Кошель.

Відзначимо, що екскурсія відбулася в рамках навчальної практики студентів 2-гокурсу факультету із спеціальностей менеджмент і публічне управління та адміністрування. Учні побували у робочих кабінетах відділів виконавчого комітету міської ради, ознайомилися із основними завданнями та функціями, які виконують працівники структурних підрозділів.

Новини Білої Церкви: Студенти БНАУ завітали у міьску раду на екскурсію
Вадим Кошель розповів юнакам та дівчатам історію місцевого самоврядування Білої Церкви, ознайомив із керівниками міста у різні роки, розповів про роботу депутатів міської ради та ін.

Новини Білої Церкви: Студенти БНАУ завітали у міьску раду на екскурсію

Під час екскурсії для студентів було організовано уявне засідання сесії міської ради, де вони практично зареєструвалися, проголосували за допомогою системи «Рада» за ряд рішень, обрали «міського голову» та «секретаря ради», мали можливість виступити із трибуни, отримати відповіді на питання.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати