До уваги білоцерківців: що робити якщо банкомат "з'їв" картку

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: До уваги білоцерківців: що робити якщо банкомат з'їв картку

Кожен з нас може зіткнутися з проблемою неповернення картки з банкомату. Повернути пропажу можна кількома способами.

Як повідомляє bigmir, перше, що потрібно зробити – не панікувати і скористатися інструкціями, наданими фахівцями з контактного центру.

Зокрема, для того щоб швидко повернути свою картку з банкомату, необхідно від 3 до 5 хвилин утримувати клавішу «Скасування» і ні в якому разі її не відпускати. Після цього банкомат запропонує вам скасувати операцію. Не відпускаючи клавішу «Скасування» необхідно натиснути на екрані або через відповідну кнопку варіант «Так» і отримати картку назад.

Пропонуємо ще декілька порад на випадок, якщо банкомат не віддає вашу карту:
1. Можна почекати 10 хвилин, поки банкомат перезавантажиться. Інколи програмне забезпечення банкомату скасовує всі операції самостійно, тоді банкомат видає картку назад.

2. Необхідно зателефонувати на гарячу лінію у банк або компанію, яка обслуговує банкомат. Компанія, що обслуговує банкомат може надіслати фахівця, який дістане вашу картку.

3. Банкомат може працювати повільно, якщо аферисти виконали з ним певні маніпуляції. Іноді трапляється, що механізм вилучення не працює і виштовхує карту так, що видно тільки її край.

4. Запишіть час, коли банкомат проковтнув вашу картку. Згадайте якомога більше деталей: дату, місце, де ви знаходитеся, тип банкомату (якщо можливо).
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати