За порушення правил дорожнього руху у водіїв-новачків забиратимуть права назавжди

Новини Білої Церкви
Новини Білої Церкви: За порушення правил дорожнього руху у водіїв-новачків забиратимуть права назавжди

У випадку, якщо перші права, які водій отримав на два роки, будуть відібрані через суд, доведеться заново вчитися в автошколі.

Як повідомляє Сегодня.ua, нещодавно в Кабінет міністрів вніс зміни у діючий Порядок тимчасового вилучення водійських посвідчень. Так, за новими правилами, у водіїв-новачків за порушення правил дорожнього руху будуть назавжди забирати права.

Крім того, трохи раніше було введене ще одне нововведення — водіям почали видавати перші права всього на два роки, і з обмеженим правом керування автомобілем — швидкість не повинна перевищувати 70 км / год.

Тимчасові права після закінчення двох років водії зможуть обміняти на постійні (які діють 30 років) без складання іспитів. Однак, лише можливо лише за умови, що було зроблено не більше двох адміністративних правопорушень. Якщо ж було три і більше порушень, тоді для отримання постійних прав потрібно здавати іспит.

Повернути перші «дворічні» права водії не зможуть. Для отримання нового посвідчення доведеться пройти медогляд, підготовку, здати іспит з водіння в сервісному центрі МВС.
«Повідомляємо, що в разі вчинення особою протягом двох років з дня видачі вперше водійського посвідчення трьох і більше адміністративних правопорушень в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху обмін на посвідчення водія, яке дійсно 30 років, здійснюється зі складанням теоретичного і практичного іспитів в сервісному центрі МВС », — повідомили в головному сервісному центрі МВС.
Сподобалась тема? Поділись з друзями:

0 коментарів

Коментувати